نمناک اخبارحوادث خودسوزی عامل اسیدپاشی به پدر و سه مامور پلیس
عامل اسید پاشی ، اسیدپاشی
عامل اسید پاشی زرند نهاوند که به دلیل اعتیاد و نداشتن تعادل روانی روس اعضای خانواده اش و ماموران انتظامی اسید پاشیده بود خودکشی کرد.
تاریخ انتشار : 15 مهر 1394
بازدید : 6,088 نفر

جوان عامل اسید پاشی زرند نهاوند خودسوزی کرد

فرد معتادی که هفته گذشته در منطقه گل زرد نهاوند روی پدرش و سه مأمور انتظامی اسید پاشیده بود، دستگیر شد.
 
محسن اقبالیان، فرمانده انتظامی نهاوند خاطرنشان کرد:مأموران کلانتری ١٢ منطقه کوثر اواخر فصل تابستان برای اجرای حکم جلب به همراه شاکی که پدر متهم بود، راهی محل حضور مجرم شدند.
 
وی اضافه کرد:پسر شاکی پیش از شکایت پدر در مرجع قضائی به او هشدار داده بود که در صورت شکایت از وی، اسیدپاشی می کند.
 
وی توضیح داد:پدر خانواده با بی اعتنایی به تهدید پسر، پس از دریافت حکم جلب به همراه سه مأمور انتظامی کلانتری برای سپردن فرزند معتاد به دست قانون راهی خانه شد.
 
وی بیان کرد:فرد معتاد پس از دیدن پدر به سمت وی حمله ور شد و او نیز از داخل حیاط به سمت کوچه فرار کرد و در را محکم بست.
 
وی افزود:جوان اسیدپاش از بالای در روی پدر و همراهانش اسید پاشید که این امر موجب مصدومیت جدی شاکی و یکی از مأموران و همچنین جراحت سطحی دو مأمور دیگر شد.
 
وی اضافه کرد:هر چهار مجروح به بیمارستان منتقل شدند ولی به علت وخامت وضعیت یکی از مأموران، او برای ادامه درمان به بیمارستان بعثت شهر همدان انتقال یافت. سرهنگ اقبالیان با ذکر اینکه مجرم فاقد سابقه کیفری است، اظهار کرد:اسیدپاش معتاد از محل جرم متواری ولی پس از تلاش های مستمر محل اختفای وی شناسایی شد.
 
وی بیان کرد:تیم های عملیاتی برای دستگیری فرد اسیدپاش ساعت یک بامداد دوشنبه وارد مخفیگاه وی شدند ولی او پیش از ورود مأموران با آغشته کردن لباس ها و وسایل خانه به بنزین، اقدام به آتش زدن منزل و خودسوزی کرد.
 
وی گفت:با توجه به حضور عوامل آتش نشانی و امدادی در صحنه جرم، آتش به سرعت خاموش و معتاد اسیدپاش به مرکز درمانی منتقل شد. این مقام انتظامی خاطرنشان کرد:متهم پیش تر نیز سابقه خودسوزی داشت و اکنون نیز دچار ٤٠ درصد سوختگی شده است

خودسوزی عامل اسیدپاشی به پدر و سه مامور پلیس

خودسوزی عامل اسیدپاشی به پدر و سه مامور پلیس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 21
برگرفته از روزنامه مشرق /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف