نمناک اخبارسیاست عامل حملات تروریستی پاریس دستگیر شد + تصاویر
حملات تروریستی پاریس ، حملات تروریستی پاریس
حملات تروریستی پاریس در شامگاهی خونین 130 نفر کشته و 350 نفر زخمی برجای گذاشت. مظنون اصلی این حمله تروریستی در بلژیک دستگیر شد.
تاریخ انتشار : 29 اسفند 1394

مظنون حملات تروریستی پاریس دستگیر شد

پلیس بلژیک صلاح عبدالسلام، مظنون اصلی حملات تروریستی 13 نوامبر در پاریس را بازداشت کرد. گزارش ها حاکی از آن است که این مرد بلژیکی روز جمعه در پی تیراندازی پلیس در جنوب بروکسل بازداشت شد.
 
حملات تروریستی پاریس

عکس عامل حملات تروریستی پاریس

 کوئن جینز، وزیر دادگستری بلژیک نیز با تائید خبر دستگیری عبدالسلام گفت:ما او را بازداشت کردیم. دادستانی فدرال بلژیک نیز خبر دستگیری عبدالسلام را تائید کرد.
 پیشتر در روز جمعه دادستانی فدرال بلژیک تایید کرده بود که پلیس در جریان حمله به آپارتمانی در بروکسل، اثر انگشت صلاح عبدالسلام را یافته است.
 
حملات تروریستی پاریس

دستگیری عامل حملات تروریستی پاریس

 روز سه شنبه (25 اسفند) پلیس بلژیک برای یافتن عناصر مرتبط با حملات تروریستی پاریس به خانه ای در بروکسل حمله کرد. در این حادثه 4 نیروی پلیس زخمی شدند. در پی این حادثه که در حومه جنوبی محله فوره روی داد، ضارب از محل گریخت و نیروهای پلیس عملیاتی برای یافتن وی را آغاز کردند.
 
حملات تروریستی پاریس

عملیات دستگیری مظنون حملات تروریستی پاریس

 پاریس در شامگاه 13 نوامبر (22 آبان 94) هدف حملات تروریستی متعددی قرار گرفت. در این حملات 130 نفر کشته و بیش از 350 نفر زخمی شدند.

عامل حملات تروریستی پاریس دستگیر شد + تصاویر

عامل حملات تروریستی پاریس دستگیر شد + تصاویر
: امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از پرس تی وی /ن
این مطلب مفید بود ؟
6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف