نمناک ورزشگوناگون دنیس جیمز عامل “مرگ بیت الله عباسپور”؟ + عکس
مرگ بیت الله عباسپور ، علت مرگ بیت الله عباسپور
بحث بر سر درگذشت بیت الله عباسپور همچنان ادامه دارد و خانواده قهرمان پرورش اندام کشورمان دنیس جیمز مربی آمریکایی را عامل “مرگ بیت الله عباسپور” اعلام کردند ولی وی این موضوع را رد کرد.
تاریخ انتشار : 15 شهریور 1394

عامل مرگ بیت الله عباسپور

بیت الله عباسپور قهرمان پرورش اندام ایران که به عنوان شناسنامه بین المللی ورزش ایران هم معرفی می شود چندی پیش به دلیل بیماری واسکولیت درگذشت. خانواده این قهرمان پس ازاین اتفاق صریحاً اعلام داشتند که دنیس جیمز بدن ساز و مربی آمریکایی به دلیل مکمل هایی که در اختیار عباسپور قرار داده مقصر مرگ او در 36 سالگی است. دنیس جیمز به شدت این موضوع را تکذیب می کند و می گوید حتی یک نخود هم به عباسپور نداده اما همچنان گفته می شود دنیس جیمز که از سال 2012 با بیت الله عباسپور دوست بوده عامل بیماری خطرناک او بوده است.
جیمز در گفت و گوی مفصلی که با مشرق انجام داده می گوید:«اولین بار بیتو را در مسابقات فیبو 2012 آلمان دیدم. در آن سال برای حضور او در مسابقات مشکل ویزا و بلیت هواپیما پیش آمده بود و درست یک ساعت قبل از مسابقه به محل رقابت ها رسیده بود. این اولین تجربه رقابت بیتو در کلاس حرفه ای بود. خاطرم هست بعد از دور صبح مسابقه باهم حرف زدیم و من به او گفتم که بدن خیلی خوب و بااستعدادی دارد. در همان نگاه اول چیزی که در بیتو توجه مرا به خود جلب کرد استعداد فوق العاده ای داشت بود. بدنش فرم زیبایی داشت و خودش را روی سکو خوب نشون می داد».

دنیس جیمز هنوز هم متهم است و جالب است در گفت وگوی اخیر خود با سایت مشرق صحبتی از شایعات به میان نیاورده است.

بیت الله عباسپور و دنیس جیمز

دنیس جیمز در کنار بیت الله عباسپور

مرگ بیت الله عباسپور ، عامل مرگ بیت الله عباسپور

دنیس جیمز عامل “مرگ بیت الله عباسپور”؟ + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 21
برگرفته از مشرق نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 19 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف