نمناک ورزشگوناگون توضیح عباس جدیدی درباره عکس جنجالی اش
عباس جدیدی ، منصور پورحیدری
عباس جدیدی گفت: آن روز صبح اصلا من قصد عکس گرفتن نداشتم. حالا از بد حادثه زاویه دید من نسبت به دوربین آنطور شد.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1395
بازدید : 3,989 نفر

واکنش عباس جدیدی به عکس جنجالی اش

تنها دقایقی پس از درگذشت منصور پورحیدری پدر استقلال انتشار عکس جنجالی عباس جدیدی کنار منصور پورحیدری در حالت نا مناسب با واکنش های تندی مواجه شد. عباس جدیدی قهرمان سابق کشتی دنیا و عضو شورای شهر تصویری از خود و منصور پورحیدری در کانال تلگرامی اش منتشر می کند که بسیار غم انگیز و تلخ است. چهره بی جان منصور پورحیدری با چشم های نیمه باز. بیهوش و در آستانه کوچ. او در منطقه ممنوعه که حتی خانواده اش اجازه ندارند بروند ایستاده و عکسی به یادگار می گیرد.

انتشار این عکس در فاصله ای کوتاه باعث شد موضع گیری ها علیه این چهره شورای شهر آغاز شود.

عباس جدیدی

عکس جنجالی عباس جدیدی

دیشب در یکی از آیتم های اخبار ٢٠:٣٠، علی رضوانی و همکارش به سراغ عباس جدیدی رفتند. یکی از جنجالی ترین افراد این چند وقت ورزش کشور که برای عکسی که از او کنار مرحوم پورحیدری منتشر شد، حسابی مورد انتقاد قرار گرفت. جدیدی اما در صحبت هایش از پشت پرده های این اتفاق پرده برداشت و به نوعی برای اولین بار درباره اش صحبت کرد. جدیدی گفت:" اگر من نمی رفتم ملاقات منصورخان یک حرف می زدند. حالا که رفتم این اتفاقات افتاد. من همه آنها که چنین کاری را با من کردند، حلال می کنم. آن روز صبح اصلا من قصد عکس گرفتن نداشتم. حالا از بد حادثه زاویه دید من نسبت به دوربین آنطور شد. از این خیلی ناراحت شدم که به دلیل این مسائل به تشییع جنازه نتوانستم بروم. خانواده پورحیدری هم به من گفتند که ما در این موضوع به خاطر شما ناراحت هستیم. "

همه این جنجال ها و اتفاقات اخیر موجب شد تا عباس جدیدی در صفحه اینستاگرامش از مردم وخانواده مرحوم پورحیدری عذرخواهی کند .

عباس جدیدی

عذرخواهی عباس جدیدی در اینستاگرام

عباس جدیدی درباره عکس جنجالی اش توضیح داد

توضیح عباس جدیدی درباره عکس جنجالی اش
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف