نمناک اخبارفرهنگ و هنر عباس دست طلای جبهه ها بستری شد
عباس دست طلا ، عباس علی باقری
عباس دست طلای مشهور دوران جنگ تحمیلی به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد.
تاریخ انتشار : 23 تیر 1395

عباس دست طلا به دلیل بیماری قلبی در بیمارستان بستری شد

عباس علی باقری راوی کتاب «عباس دست طلا» به علت عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد.

عباس دست طلا که کتاب خاطراتش از ایام جنگ تحمیلی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی مورد تحسین قرار گرفته بود اوایل هفته جاری به علت بروز عارضه قلبی به بیمارستان خاتم الانبیا منتقل شده و در بخش سی سی یو بستری شد.

این رزمنده پیشکسوت در تیپ تعمیرکاران ماشین آلات جنگ فعالیت های درخشانی داشته و کتاب خاطراتش به قلم معصومه معراجی پور به نگارش درآمده است.

عباس علی باقری

عباس علی باقری عباس دست طلای مشهور


رهبر انقلاب در دیدار جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس (1392/11/01) درباره کتاب «عباس دست طلا» فرموده اند:«این کاری که اخیراً شروع شده که از شماها با این جزئیات و ریزه کاری ها خاطرات می گیرند، این هم کار خیلی خوبی است. ما دو جلد از این کتاب های شما را خواندیم، یکی کتاب آقای بنایی را خواندم یکی هم کتاب این آقای حاج عباس دست طلا را که مفصل و با جزئیات [گفته] خواندم. خیلی خوب بود انصافاً؛ مخصوصاً کتاب ایشان؛ هم مطلب در آن زیاد بود، هم آثار صفا و صداقت در آن کاملاً محسوس بود و انسان می دید. خداوند ان شاءالله فرزند شهید ایشان را با پیغمبر محشور کند و خودشان را هم محفوظ بدارد.»

عباس دست طلای جبهه ها بستری شد

عباس دست طلای جبهه ها بستری شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف