نمناک اخبارحوادث حکم عباس صحرایی قاتل شهروندان اراکی
عباس صحرایی ، حکم عباس صحرایی
عباس صحرایی قاتل 6 شهروند اراکی روز سه شنبه در شعبه یک دادگاه کیفری استان مرکزی به 6 بار قصاص نفس و اعدام در ملاء عام محکوم شد.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395

حکم عباس صحرایی قاتل خانوادگی اراک

قاضی شعبه یک دادگاه کیفری استان مرکزی در حاشیه این محاکمه در گفت و گو با ایرنا توضیح داد:عباس صحرایی قاتلی است که در سپیده دم 22 دی ماه سال جاری اقدام به کشتار هولناک اعضای 2 خانواده اراکی با اسلحه کرده بود و با تلاش نیروی انتظامی شناسایی و به چنگال قانون افتاد.
محمدرضا رحمتی افزود:در نشست علنی محاکمه عاملان این قتل ها، عباس صحرایی متهم ردیف اول این پرونده به جرم مباشرت در 6 فقره قتل عمدی به 6 بار قصای نفس( اعدام در ملا عام) در منطقه شهرک علی ابن ابیطالب( فوتبال اراک) محکوم شد.
وی گفت:این قاتل همچنین به دلیل حمل و نگهداری یک قبضه اسلحه کلاشینکف و 57 فشنگ به هفت سال حبس تعزیری درجه پنج و به جرم اخلال در نظم عمومی به یک سال تعزیری درجه پنجم و 74 ضربه شلاق محکوم شد.
قاضی شعبه یک دادگاه کیفری استان مرکزی خاطرنشان کرد:رضا صحرایی متهم درجه دوم این پرونده نیز به جرم معاونت در قتل 6 شهروند اراکی، خرید و نگهداری یک قبضه اسلحه کلاشینکف، 57 فشنگ و ترغیب متهم درجه اول به اقدام به قتل به 55 سال حبس و 2 سال اقامت اجباری در شهرستان ایذه محکوم شد.
رحمتی بیان کرد:متهمان از امروز به مدت 20 روز فرصت فرجام خواهی دارند.
بامداد 22 دی ماه سال جاری جوانی 27 ساله در 2 مرحله با سلاح گرم، جان 6 تن از شهروندان اراکی را گرفت.
قاتل که به دلیل انتقام جویی جان شش نفر از شهروندان اراکی گرفت، ظرف 14 ساعت با تلاش عوامل امنیتی و اطلاعاتی دستگیر و به مراجع قضایی تحویل شد.

حکم عباس صحرایی قاتل شهروندان اراکی

حکم عباس صحرایی قاتل شهروندان اراکی
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 21
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 19 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف