نمناک اخبارفرهنگ و هنر حال عباس کیارستمی رو به بهبود است و سرطان ندارد
عباس کیارستمی ، بیماری
معاون دانشگاه علوم پزشکی ایران بیماری سرطان عباس کیارستمی را تکذیب و وضعیت بیماری او را رو به بهبودی اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 15 فروردین 1395
بازدید : 4,225 نفر

عباس کیارستمی از وضعیت بحرانی خارج شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران و مسئول رسیدگی به امور درمان عباس کیارستمی با بیان اینکه طبق آخرین پاتولوژی تاکنون بیماری سرطان برای وی گزارش نشده است، گفت:خوشبختانه حال عباس کیارستمی رو به بهبود بوده و در حال خروج از وضعیت بحرانی است.

دکتر رضا پایدار  درباره آخرین وضعیت عباس کیارستمی، کارگردان، تهیه کننده و فیلمنامه نویس کشورمان که چندیست اخبار بیماری او در رسانه ها دست به دست می شود، گفت:امروز جلسه ای درباره روند درمان کیارستمی برگزار شد.

وی همچنین اظهار کرد:وزیر بهداشت در این زمینه دستور دادند که عده ای از اساتید مجرب، کار درمان این کارگردان ارزنده کشورمان را پیگیری کنند. بر این اساس امروز جلسه ای با حضور دکتر حریرچی، قائم مقام وزیر بهداشت، دکتر فاضل، جراح عروق و استاد دانشگاه شهید بهشتی، دکتر ظفرقندی، جراح دانشگاه تهران و... برگزار و مسائل درمان کیارستمی بررسی شد.

حریرچی یادآور شد:در این جلسه بنا شد؛ تیم درمانی کیارستمی هر دوروز یکبار تشکیل جلسه داده و روند درمانش را پیگیری کنند.

عباس کیارستمی

بیماری عباس کیارستمی

وی با بیان اینکه خوشبختانه آقای کیارستمی در حال خروج از وضعیت بحرانی و رو به بهبود است، افزود:شرایط کیارستمی نسبت به چند روز گذشته بسیار بهتر شده است و وضعیتش در حال خروج از بحران است.

پایدار خبر ابتلای این کارگردان کشورمان به سرطان دستگاه گوارش بدخیم را تکذیب کرد و گفت:چنین چیزی برای وی مطرح نیست و اصلا بیماری سرطان برای کیارستمی مطرح نشده است. طبق آخرین پاتولوژی نیز سرطان گزارش نشده است بلکه بیماری او پلیپ روده است و بر این اساس قسمتی از روده که دارای یک زایده بوده، برداشته شده است. بنابراین بدخیمی در کار نبوده است.

وی در عین حال برخی شایعات مبنی بر رخ دادن قصور پزشکی در عمل جراحی اول کیارستمی را نیز تکذیب کرد.

عباس کیارستمی ، عباس کیارستمی سرطان ندارد

حال عباس کیارستمی رو به بهبود است و سرطان ندارد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از ایسنا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف