نمناک اخبارسیاست عکس های منتشر نشده “عبدالمالک ریگی” قبل از اعدام
عبدالمالک ریگی ، دستگیری عبدالمالک ریگی
عبدالمالک ریگی سرکرده گروهک تروریستی جندالشیطان توسط وزارت اطلاعات دستگیر شد که در این مطلب تصاویر منتشر نشده از “عبدالمالک ریگی” قبل از اعدام را مشاهده می کنید.
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1394
بازدید : 36,570 نفر

عبدالمالک ریگی قبل از اعدام

تصاویر منتشر نشده از عبدالمالک ریگی سرکرده گروهک تروریستی جندالشیطان همزمان با سالگرد دستگیری و بازداشتش توسط وزارت اطلاعات دولت دهم منتشر شد.

علی بهمنش کار شناس پرونده «عبدالمالک ریگی» با اشاره به اینکه «عبدالمالک ریگی» توسط عربستان و اسرائیل حمایت می شد و از آن ها پول و منابع مالی دریافت می کرد، گفت:سعودی ها از تروریسم حمایت می کنند. 

وی ادامه داد:یکی از افراد وابسته به عبدالمالک ریگی همچنان با اسرائیل رابطه دارد. آمریکا و اسرائیل ریگی را تحریک به بمب گذاری در تهران می کردند. 

کار شناس پرونده ریگی با اشاره به اینکه ده ها مورد پرونده خاص مثل موضوع ریگی داشته ایم و در یک اقدام حرفه ای به نتیجه رسیده است، گفت: ما اقدامات پیچیده اطلاعاتی در جنوب شرق کشور انجام می دهیم. 

وی با اشاره به اینکه افرادی همچون ریگی که پرورش یافته تروریست بودند توسط آمریکا تغذیه می شدند، گفت:عبدالمالک ریگی آنقدر کشتار دیده به وحشیانه ترین شکل افراد را می کشت و این موضوع برایش طبیعی بود. 

کار شناس پرونده ریگی با اشاره به اینکه گروه تروریستی وابسته به ریگی اگر انگیزه پیدا می کرد گسترش می یافت، یادآور شد:اولین ملاقات ریگی با آمریکا به دیدار این تروریست در سفارت آمریکا در یکی از کشورهای همسایه و همکاری اش با آن بازمی گشت. 

این تصاویر که توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) گرفته شده نشان می دهد «عبدالمالک ریگی» چگونه در تور اطلاعاتی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران گرفتار شد و به سزای اعمال خود رسید.

این تصاویر را که شامل تصاویر وی در دادگاه و خارج از دادگاه است را در ذیل ببینید:

عبدالمالک ریگی

عبدالمالک ریگی

عبدالمالک ریگی

عبدالمالک ریگی

 

 

عبدالمالک ریگی قبل از اعدام

عبدالمالک ریگی

عبدالمالک ریگی

عبدالمالک ریگی

عبدالمالک ریگی

 

 

 

عبدالمالک ریگی ، عکس های عبدالمالک ریگی قبل از اعدام

عکس های منتشر نشده “عبدالمالک ریگی” قبل از اعدام
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 52
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 32 20
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف