نمناک سرگرمیدیدنی ها بستن راه کامیون ها توسط 7 بچه قوی زیبا + عکس
عبور قو ها ، خانواده قو
قو ها ظاهر بسیار زیبایی دارند و معمولا به صورت خانوادگی و به دنبال یکدیگر حرکت میکنند که تماشای عبور قو ها بسیار لذت بخش است

عبور خانواده قوها از جاده و بستن راه کامیون ها

شاید تا به حال عبور کردن حیوانات را در جاده هایی که در اطراف جنگل هستند را مشاهده کرده باشید که نسبت به تعداد اعضایشان می توانند وقت گیر باشند و گاهی می توانند باعث کلافگی افرادی که در آن مسیر قرار دارند ، شوند.

عبور قو ها

پدر و مادر قوها در جاده

تصاویری که مشاهده می کنید برای یک خانواده قو می باشد که شامل پدر، مادر و 7 بچه می باشد که در میان یک جاده که در اطراف جنگل واقع شده است .این خانواده،با نهایت آرامش و بدون هیچ دغدغه ایی در جاده پر ترافیک حرکت می کنند.

حرکت قو ها

خانواده آقا و خانم قو به همراه فرزندان

به گفته رانندگان حاضر در جاده به مدت 60 دقیقه عبور کردن خانواده قوها از جاده به طول انجامید و گویی با سرعت حلزونی از جاده عبور میکردند.خوشبختانه یک راننده کامیون در پشت این خانواده قرار داشت و به ماشین های دیگر اجازه عبور نمی داد و آنها با اسکورت کاملا قوی ، بدون توجه به اطرافشان به راه خود ادامه دادند.

بستن راه کامیون ها توسط قو

فرزندان قو به دنبال مادر در جاده

به گفته یکی از رانندگان،افرادی که در پشت ماشین کامیون قرار داشتند،نمی توانستند جلوی کامیون را مشاهده نمایند و به همین دلیل برای آنها آزار دهنده بود و احساس می کردند که گویی ترافیک و معطلی به دلیل مشکل فنی کامیون می باشد اما در نهایت متوجه علت سرعت کم کامیون شدند و با او همکاری کردند.

بستن راه توسط قو

بستن راه کامیون ها توسط خانواده قو

عبور کردن خانوادگی جالب قوها به دنبال هم از جاده ی جنگلی+تصاویر

بستن راه کامیون ها توسط 7 بچه قوی زیبا + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف