نمناک سرگرمیگوناگون عجیب ترین و هولناک ترین آزمایشات دانشمندان + تصاویر
آزمایشات عجیب ، آزمایشات عجیب دانشمندان
برخی از دانشمندان برای اثبات کارهای خود آزمایشات عجیبی را انجام می دهند.این افراد گاهی اوقات جان خودشان را نیز به خطر انداخته و ریسک های خطرناکی می کنند.

آزمایشات عجیب دانشمندان 

اثبات یک موضوع نیاز به انجام آزمایشات مختلفی دارد.دانشمندان نیز برای انجام کارهای خارق العاده ای که بعدها به عنوان یک اختراع مرح شدند کارهای عجیب بسیاری انجام داده اند.آنها گاه پا را از حدشان فراتر می گذارند و جان خودشان را به خطر می اندازند.

گاهی اوقات بعضی از این آزمایشات بهتر است روی حیوانات انجام گیرد اما دانشمندان پا را از حدشان فراتر گذاشته و جان خودشان را به خطر می اندازند. بعضی از این آزمایشات باعث مشکلات جدی برای موجوداتی که آزمایش روی آن ها انجام شده می شود. مطالبی که به آن اشاره می کنیم از جمله آزمایشاتی است که به عنوان عجیب ترین آزمایشات ثبت شده است.

1. مردگان رقصان:شاید اگر متوجه شوید انسان از سال 1780 با الکتریسیته کار می کرده تعجب کنید. در آن زمان دانشمندان الکتریسیته را به پای قورباغه مرده متصل کردند و متوجه شدند که پای او تکان می خورد. بعد تصمیم گرفتند همین کار را با جنازه انسان و در مقابل تماشاگران انجام دهند. هنگامی که پای جسد تکان خورد آن ها تصور کردند این موضوع ممکن است باعث زنده شدن مردگان شود.

 آزمایشات عجیب و خطرناک دانشمندان

2.آموزش در خواب: دانشمندی به نام لورنس لشان در سال 1942 آزمایش جالبی انجام داد. او برای گروهی از پسران که ناخن هایشان را به شدت می جویدند هر شب در حالی که خواب بودند با گرامافون 300 بار صدایی پخش می کرد که در آن می گفت «ناخن های من خیلی تلخ اند». هنگامی که گرامافون شکست او خود هر شب این جمله را برای آن ها می خواند. در نهایت 40 درصد از آن ها بهبود پیدا کردند.

آزمایشات عجیب و خطرناک دانشمندان
 
3.گاو سایبورگ:دانشمندان از دیرباز با مغز دست وپنجه نرم می کردند و در دهه 60 میکروچیپسی را به مغز متصل کردند. جوزی دلگادو دانشمندی که چیپ را وصل کرد که با کنترلی کنترل می شد. حتی هنگامی که گاو عصبانی می شد او با فشار دادن دکمه ای گاو را متوقف می کرد.
 
آزمایشات عجیب و خطرناک دانشمندان

4.فداکاری خطرناک:بعضی مواقع دانشمندان دست به کارهای خطرناکی می زنند. مانند استابینز فیرث که برای اینکه اثبات کند تب زرد مسری نیست محتویات معده فرد بیمار را پس از بریدن دستش روی زخم ریخت و بیمار نشد. پس نتیجه گرفت که تئوری او درست بوده است.

 آزمایشات عجیب و خطرناک دانشمندان

عجیب ترین و هولناک ترین آزمایشات دانشمندان + تصاویر

عجیب ترین و هولناک ترین آزمایشات دانشمندان + تصاویر
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 23
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف