عجیب ترین ایستگاه مترو
عجیب ترین ایستگاه مترو به نام کائوجیاوان در کشور چین می باشد که در قسمت خروجی آن هیچ جاده ای برای جا به جایی مسافران وجود ندارد.

عجیب ترین ایستگاه مترو در چین

شاید با کمی فکر کردن احساس کنید که عجیب ترین چیزها می توانند در فضاهای باز همانند جنگل وجود داشته باشند که دیدن آنها می توانند باعث ترساندن ما شوند. از این رو اخیرا تصاویری عجیب و باور نکردنی از یک ایستگاه مترو در شهر چونگ کینگ واقع در کشور چین در صفحات مجازی منتشر شد که با بازدید فراوان و اکنش های متعددی روبرو گشت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

عجیب ترین ایستگاه مترو

عجیب ترین ایستگاه مترو در کجا قرار دارد؟

بطور کلی در هر منطقه تعدادی ایستگاه اتوبوس، تاکسی، مترو و... وجود دارند تا ساکنین آن منطقه بتوانند به راحتی جابه جا شوند و در طی مدت زمان کوتاهی به محل کار خود برسند. با این وجود آنها بسیار مهم هستند و باید امنیت و جان مسافران را تضمین کنند. اما آیا تا به حال چیزی در مورد عجیب ترین ایستگاه مترو در چین، چیزی شنیده اید؟!

 ایستگاه مترو غیر معمولی

ایستگاهی که مقصدش جنگل و طبیعت است

ایستگاه کائوجیاوان در شهر چونگ کینگ کشور چین، عجیب ترین ایستگاه ممکن تا کنون است که قسمت های خروجی آن منتهی به جنگل و طبیعت است که هیچ جاده ای برای جابه جایی مسافران از این منطقه به مناطق دیگر وجود ندارد.

 جالب ترین ایستگاه های مترو

ایستگاهی که مسافران زیادی ندارد

با این وجود این ایستگاه مسافران زیادی ندارد و تنها مسافران آن افراد محلی ای هستند که در شهر کار ثابت دارند.

لازم به ذکر است که این ایستگاه دارای 3 خروجی است که دو خروجی بسته است و تنها یک خروجی برای عبور و مرور مسافران روزمره این ایستگاه در نظر گرفته شده است.

عجیب و غریب ترین ایستگاه مترو در کجاست؟

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
وبگردی