نمناک سرگرمیگوناگون عجیب ترین خریدار خودرو! + تصاویر
خودرو ، خرید خودرو
مردی چینی با روشی عجیب و غریب خودرویی خریداری کرد و برای پرداخت هزینه آن با دادن ریزترین سکه ها باعث شد تا چند نفر یک روز تمام را به شمردن این سکه ها مشغول باشند.
بازدید : 2,612 نفر

همه ما می دانیم که خرید کردن برای رفع نیازهایمان واقعا امری ضروریست. مطمئننا انگیزه همه مشتریان یکسان نیست و افراد اغلب برای خرید و برای پرداخت هزینه از پول درشت و چک پول استفاده می کنند ولی گاهی رفتار بعضی از مشتری ها بسیار پیچیده و کمتر قابل پیش بینی است چراکه این بار این نیاز توسط یک خریدار چینی همه را متحیر کرده است.این شخص با خریداری یک خودرو و رفتاری غیر منتظره اعلام کرده است که در پرداخت هزینه آن همه را متعجب میکند.

یک مرد چینی در منطقه "هب بی" روش بسیار غیر معمولی را برای دادن هزینه خودرو خریداری کرده اش انتخاب کرد و تمام پول خودرو را به صورت ریزترین سکه های موجود در بازار پرداخت نمود.

خرید ماشین با پول خورد

فروشنده این خودرو در مورد نحوه پرداحت گفته است:" این مرد قبل از امضای قرارداد گفته بود که ممکن است نحوه پرداخت پولش کمی عجیب باشد و ما را به دردسر بیاندازد اما ما توجهی به این موضوع نکردیم"

این مرد تمام هزینه 5500 پوندی خودرو که معادل 27 میلیون تومان است به صورت سکه پرداخت نمود. تمام سکه ها درون 4 کیسه مختلف قرار داشته است و وزن آن ها به 150 کیلوگرم می رسد. 8 نفر به طور مداوم توانستند پس از یک روز تلاش تمام پول را بشمارند.

خرید ماشین با پول خورد

عجیب ترین خریدار خودرو! + تصاویر

عجیب ترین خریدار خودرو! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 22
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 22 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف