نمناک فرهنگ و هنرموسیقی خواننده پاپ با چهره ای عجیب + تصاویر
خواننده ، خواننده اوگاندا
مردی با چهره تغییر شکل یافته و عجیب تبدیل به خواننده موزیک پاپ اوگاندا شده است.
بازدید : 3,468 نفر

چهره عجیب خواننده موزیک پاپ اوگاندا

مردی ساکن شهری در آفریقا با چهره عجیب خود شهرت جهانی یافت . این مرد آفریقایی ابتدا بخاطر مدل عجیب سرش مشهور شد و اینک سر از دنیای خواننده ها در آورده است .

"گادفری باگوما" مرد 47 ساله اهل اوگاندا که بخاطر چهره اش به "غیر عادی ترین چهره اوگاندا" مشهور شده بود حال تبدیل به خواننده موزیک پاپ در این کشور شده است. موزیک ویدئوی جدید وی تاکنون بیش از چهارمیلیون بیننده داشته است. وی شهرت خود را برای نخستین بار در مسابقه "غیر عادی ترین چهره در اوگاندا" بخاطر شکل عجیب سرش بدست آورد.

خواننده

خواننده عجیب اوگاندایی

این خواننده آفریقایی که مدت زیادی از وضعیت نادر جسمانی خود بی اطلاع بود، حالا شش هفته بعد از انجام اسکن MRI به آینده امیدوار شده است. دکتر "ویلسون" پزشک معالج وی در این خصوص می گوید :"ما بعد از انجام MRI متوجه یک وضعیت نادر به نام فیبرودیسپلاسیا(Fibrodysplasia) در سر وی شدیم که رشد سلول ها و بافت سر را تحت تاثیر قرار می داد. خوشبختانه موفق شدیم با درمان صحیح این وضعیت را تحت کنترل در آوریم." "گادفری" نیز که از نتیجه درمان خود راضی به نظر می رسد در این خصوص می گوید:" خوشحالم که پزشک معالجم ذهنیت مرا نسبت به وضعیتی که داشتم عوض کرد. حالا احساس می کنم که من هم یک انسان هستم."

خواننده

خواننده عجیب اوگاندایی

خواننده پاپ با چهره ای عجیب + تصاویر

خواننده پاپ با چهره ای عجیب + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف