نمناک سرگرمیگوناگون عجیب ترین دسته گل عشق دنیا !! + تصاویر
عجیب ترین دسته گل ، روش های ابراز علاقه
پسرجوان با دسته گلی عجیب و غریب در انتظار دختر مورد علاقه اش بود تا روز عشق را برایش به یادماندنی سازد ، عکس عجیب ترین دسته گل دنیا در دستان این پسر به سرعت در فضای مجازی منتشر شد.
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1396

هدیه و دسته گل عجیب مرد جوان به عشق زندگی اش

از آنجایی که یکی از روش های ابرار علاقه به دیگران هدیه دادن گل می باشد به طبع تنوع در تزیین دسته گل در سرتاسر دنیا بیشمار است ، تنوعی که گاهی به تفاوت و سمت عجیب و غریب بودن می رود مثل دسته گلی که یک پسر جوان تصمیم گرفت به دختر مورد علاقه اش هدیه دهد .

عجیب ترین دسته گل

عکس پسر جوان در انتظار تقدیم عجیب ترین دسته گل دنیا به نامزدش

عجیب ترین و تنها دسته گل قلب دار دنیا ، دسته گلی از موز و سبزیجات !!

این حرفی است که خود "کارل اریکیوتا" می گوید ، او باور دارد که دسته گل عجیب موزی اش دسته گل عشق واقعی است چرا که در مقایسه با دسته گلهای دیگر دسته گل او قلب دارد آنهم قلبی است که در میوه موز قرار گرفته.

ویدئوی خنده دار و جالب و البته پربازدید مربوط به این دسته گل در صفحه شخصی یکی از کاربران فیس بوک منتشر شد تا 5.400 لایک دریافت کند.پسر جوانی که تصاویرش را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید برای اثبات عشق واقعی اش در روز عشق به نامزد خود دسته گلی از موز و گیاه مورینگا هدیه داد و در این مورد گفت :چه کسی می گوید برای روز عشق باید شکلات و گل هدیه بدهیم ؛ من دسته گل موزی هدیه می دهم چون این میوه درونش قلب دارد و نشان عشق من است.

عجیب ترین دسته گل

 دسته گلی متفاوت و تنها دسته گل قلب دار این جوان برای دختر مورد علاقه اش

عجیب ترین دسته گل دنیا

دسته گلی از موز و گیاه مورینا برای عشق زندگی پسر جوان

عجیب ترین دسته گل دنیا برای نامزد پسر جوان + عکس

عجیب ترین دسته گل عشق دنیا !! + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 18
منبع : نمناک / ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 15 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف