نمناک سبک زندگیتناسب اندام عجیب ترین دستگاه لاغری در دنیا + تصاویر
دستگاه لاغری ، دستگاه لاغر کننده
دستگاه جدید لاغری به افراد چاق این امکان را می دهد که معده خود را شخصا شستشو داده و غذاهای سنگین خورده شده را دور بریزند.
بازدید : 9,005 نفر

دستگاه لاغری و شستشوی سریع معده

بسیار از افرادی که از بیماری چاقی رنج می برند به دنبال راههای مختلف برای از بین بردن چربی های اضافه و لاغر شدن می باشند.اخیرا دستگاهی در آمریکا اختراع شده است که به این بیماران کمک می کند تا هروقت که بخواهند معده خود را شستشو داده و چربی ها را خارج کنند.

کار اصلی این دستگاه تخلیه محتویات معده بلافاصله پس از وعده های غذایی سنگین است. سازندگان این وسیله لاغری بانام اَسپایر اَسیست مدعی اند دستگاه آن ها به صدها بیمار آمریکایی کمک کرده است میزان بالایی از چربی را از دست بدهند و حتی تا 100 پوند کاهش وزن داشته باشند. بااین حال مخالفان این اختراع دلیل اصلی چاقی فرد همچنان برجای خود باقی است.

اَسپایر اَسیست که زاییده خلاقیت دین کام و گروهی از جراحان چاقی است، در طی یک عمل 15 دقیقه ای کار گذاشته می شود. در طی عمل لوله ای درون معده بیمار قرار داده می شود که از طریق یک شکاف به شکم متصل می شود. به گفته طراحان بیست دقیقه زمان کافی است تا مغز تشخیص دهد که کاربر سیرشده است یا نه؛ بنابراین بیست دقیقه پس از خوردن وعده غذایی سنگین فرد می تواند پمپی را به انتهای لوله وصل کند. این پمپ معده را از آب پر می کند و غذاهای هضم نشده درون معده را می شورد و به کیسه ای خارج از معده می ریزد. پس از اتمام کار، فرد پمپ را از دستگاه جدا و ابتدا و انتهای لوله را مسدود می کند. با این روش یک سوم غذای درون معده یا به عبارتی 30 درصد کالری های درون معده از سیستم گوارش فرد حذف می شوند.

بااین حال تام فرای از انجمن ملی چاقی می گوید:باورم نمی شود وسیله ای اختراع شده که به مردم امکان می دهد مثل خوک (!) غذا بخورند و بعد با فشار یک دکمه محتویات معده شان را خالی کنند! هرچند برخی می گویند که زندگی شان با این وسیله متحول شده است.

البته این دستگاه معایبی نیز دارد، مثلاً، گیرکردن تکه های درشت غذای هضم نشده درون لوله و درنتیجه مسدود شدن لوله انتقال، خطر کم آب شدن بدن، سوزش لایه محافظ دیواره معده و محروم کردن بدن از الکترولیت های ضروری. در کنار این معایب متخصصان نیز درباره عوارض بلندمدت این وسیله پرطرفدار هشدار می دهند ازجمله عفونت، جذب ضعیف مواد غذایی، افسردگی و خودکشی. به عقیده آن ها بهترین روش برای کاهش وزن همان روش های سنتی است یعنی تغییر سبک ذهنی و سبک عادت های غذایی نادرست و ورزش.

دستگاه لاغری اَسپایر اَسیست

دستگاه لاغری

دستگاه لاغری اَسپایر اَسیست

شستشوی سریع معده با دستگاه لاغری

دستگاه لاغری اَسپایر اَسیست

عجیب ترین دستگاه لاغری در دنیا + تصاویر

عجیب ترین دستگاه لاغری در دنیا + تصاویر
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 24
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف