نمناک سرگرمیگوناگون عجیب ترین زن دنیا که همه چیز را برعکس میبیند + عکس!
عجیب ترین زن دنیا که همه چیز را سر و ته میبیند.تا به حال شده است که سعی کنید کتاب را برعکس گرفته و آن را بخوانید؟اگر این کار را کرده باشید حتما متوجه آن شده اید که این کار فشار زیادی به چشمان وارد می کند.
تاریخ انتشار : 29 اسفند 1391

 این خانم 28 ساله صربستانی به نام "Bojana Danilovic"  تمام دنیا را سر و ته می بیند و هیچ چیز برای او صاف نیست. او از بیماری مغزی نادر به نام علمی "SOP" رنج می برد. در این شرایط چشمان او همه چیز را درست می بیند اما مغزش تمام دنیا را برعکس می کند.البته با اینکه دانشمندان نام و شرایط این بیماری را می دانند اما هیچگاه قادر به رفع مشکل نبوده اند و همچنین نمی توانند دلیل اصلی آن را نیز پیدا کنند. او از همان بچگی تمام کارهای خود را به صورت برعکس انجام داده است برای مثال راه رفتن را ابتدا برعکس یاد گرفته است و مادرش چند سال تنها درس راه رفتن به او آموخته است. او همچنین نوشتن برعکسی نیز دارد به طوری که از پایین صفحه آغاز میکند و سپس در بالای صفحه آن را تمام می کند پس از نوشتن کاغذ را برگردانده و نوشته تکمیل و قابل خواندن می شود. او حتی در هنگام کار کردن نیز مانیتور و کیبورد را برعکس روی میز قرار می دهد.
 


عجیب ترین زن دنیا که همه چیز را برعکس میبیند + عکس!

 

عجیب ترین زن دنیا که همه چیز را برعکس میبیند + عکس!

عجیب ترین زن دنیا که همه چیز را برعکس میبیند + عکس!
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 515
برگرفته از bartarinha.ir
این مطلب مفید بود ؟ 383 132
نظر کاربران
neda

neda

واااااا . چه باحال

پاسخ دادن 6 4
ملیکا  غازی

ملیکا غازی

عجیب و باحال ایول

پاسخ دادن 4 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف