نمناک سرگرمیگوناگون عجیب ترین معده جهان با 4 کیلو مو! + تصاویر
خوردن مو ، جویدن مو
خوردن مو اعتیادی است که بیشتر در سنین نوجوانی خانمها رخ می دهد. یکی از عواملی است که استرس و نگرانی را در آنها نشان می دهد. این اعتیاد به صورت یک توده 4 کیلیویی در یک بدن یک دختر تبدیل شد.

تریکوفاژیا (عادت خوردن مو) بیماری وسواسی است که اغلب در سنین نوجوانی در خانمها رخ می دهد. بیشتر این بیماران به هنگام فکر کردن و استرس با موهای خود بازی کرده  و انها را با دست  تکه تکه می کنند و یا موهای خود را  می خورند.

یکی از موارد گزارش شده در رابطه با دختر قرقیزستانی است که به بیمارستان انتقال داده شده است. وی قادر به خوردن یک لیوان آب هم نبوده است.پزشکان پس از یک معاینه ساده متوجه مورد بسیار عجیبی در سیستم گوارش این دختر شد.
 
خوردن مو
 
این دختر 18 ساله که ایپری الکساوا نام دارد اعتیاد چند ساله به خوردن مو داشت و حالا تمام دستگاه گوارش او با مو پر شده است. این موها به مرور شبیه یک توده شده و موجب انسداد روده ها شده بود.
پزشکان با انجام یک عمل جراحی طولانی و باز کردن دستگاه گوارش او به توده 4 کیلوگرمی از موهای فشرده شده رسیدند. این مو ها در طول بیش از 11 سال در معده و دستگاه گوارش او جمع شده اند.
 
خوردن مو
 
این دختر در حال حاضر یک دوره ترک اعتیاد را می گذراند و تا یک ماه تنها باید از نوشیدنی ها استفاده کند تا معده او کمی بهتر شود. البته اگر بار دیگر این مشکل رخ دهد دیگر پزشکان کاری نمی توانند برای او بکنند. 

عجیب ترین معده جهان با 4 کیلو مو! + تصاویر

عجیب ترین معده جهان با 4 کیلو مو! + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 330
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /ف
این مطلب مفید بود ؟ 278 52
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف