معمای اینترنتی
در فضای اینترنت تا کنون معماهایی پیچیده که حل آنها غیر ممکن به نظر می رسد را دیده اید؟ هر کد ام از آنها راه حل خاصی دارند. اما از مرموزترین معمای تاریخ اینترنتی خبر دارید؟

معمای اینترنتی Cicada 3301

در دنیا پدیده های مرموز زیادی وجود دارد که توضیحی برای آن ها یافت نشده است. برخی از این پدیده ها ریشه در افسانه داشته، ولی برخی دیگر در زندگی روزمره ما دیده می شود. تحقیقات زیادی بر روی این پدیده های مرموز انجام شده است.

سیکادا 3301 نام گروهی ناشناخته است که در اوایل سال 2012 در اینترنت مشهور شد. آنها تصویری را منتشر کردند که از علاقه مندان دعوت می کرد راز نهفته در آن را آشکار کنند. این پیام از خوانندگان در سراسر جهان دعوت می کرد تا به این معما پاسخ دهند.

به گفته میلیون ها کاربر اینترنت "Cicada 3301” سخت ترین و پیچیده ترین معمایی است که در اینترنت وجود دارد. دقیقا یک سال بعد دو مرحله بعد آن نیز ارائه شد.

معمای مرموز

پیچیده ترین معمای اینترنتی

در این معما شما تعدادی علائم ریاضی را می بینید که شبیه به یک سنجاقک کنار هم قرار گرفته اند. در کنار این معما یک یادداشت بدین صورت نوشته شده است.:"سلام، ما به دنبال باهوش ترین انسان در جهان هستیم به همین دلیل یک پازل خاص را طراحی کرده ایم. این پازل را حل کنید تا به محل قرارگیری سازمان ما برسید و جایزه بی نظیر خود را دریافت کنید.

 


تا به حال جواب های مختلفی برای این معما ارائه شده است که هر کدام به نقاط مختلف دنیا از ژاپن گرفته تا غرب اروپا اشاره کرده اند. بسیاری اعتقاد دارند این سیستم برای افزایش امنیت کدنگاری ها در دنیاست و توسط دولت های بزرگ طراحی شده است.

 

معمای سیکادا

معمای اینترنتی با علایم ریاضی

تا به حال افراد محدودی به نتیجه این معما رسیده اند و ادعا می کنند جایزه بزرگ را برنده شده اند ولی هیچوقت نام آن ها یا نام سازمانی که پشت این معما قرار گرفته است فاش نشده و همچنان همه دنیا در بی اطلاعی به سر می برد.

عجیب ترین معمای اینترنتی در دنیا

3.4100
این مطلب مفید بود ؟6733
برگرفته از آلامتو-/ف
برچسب : معما
وبگردی