نمناک تکنولوژیاختراعات اولین و عجیب ترین موتورسیکلت الکتریکی تاریخ + تصاویر
موتورسیکلت ، عجیب ترین موتورسیکلت
عجیب ترین و انقلابی ترین موتور سیکلت های تاریخ را ببینید این وسیله همچنین اولین و عجیب ترین موتورسیکلت الکتریکی تاریخ می باشد.

عجیب ترین موتورسیکلت تاریخ

موتورسیکلت یکی از وسایل نقلیه محبوب در میان گروه خاصی از مردم است. این وسیله نقلیه در حال حاضر به اشکال مختلف برقی و دیزلی با موتور احتراقی تولید می شود.

سرعت موردنظر موتورها با توجه به قدرت آن متفاوت است و همین موجب برگزاری مسابقات موتورسواری به اشکال مختلف شده است.

در این بخش عجیب ترین و انقلابی ترین موتورسیکلت های تاریخ را ببینید این وسیله همچنین اولین و عجیب ترین موتورسیکلت الکتریکی تاریخ می باشد.

جوهامر J1 موتورسیکلتی است که اولین موتور الکتریکی لقب گرفته است و می تواند عجیب ترین موتور شناخته شود و با همین عجیب بودن می تواند تحولی عظیم در صنعت موتورسازی ایجاد کند.
 
موتورسیکلت

 عجیب ترین و انقلابی ترین موتور سیکلت های تاریخ

این اولین موتورسیکلت برقی است و می تواند با یک بار شارژ شدن بیش از 300 کیلومتر راه برود اما نکته جالب درباره این موتورسیکلت این است که در هنگام ایست کامل می شود از آن به عنوان یک باتری استفاده کرد و از برق آن بهره برد.
 
سازندگان جوهامر J1 اعلام کرده اند که با باتری که در این موتورسیکلت قرار داده شده است، با تأمین کردن برق دو خانه، می تواند باعث تحولی بنیادی در این صنعت شود.
 
موتور 11 کیلو واتی این موتورسیکلت می تواند 14 اسب بخار قدرت تولید کند و حداکثر سرعت آن را به 119 کیلومتر در ساعت برساند.
 
موتورسیکلت

عجیب ترین و انقلابی ترین موتور سیکلت های تاریخ

گفتنی است؛ این موتورسیکلت ها در دو مدل در بازار ارائه شده اند که مدل J1 150 31 هزار و 600 دلار و مدل J1 200 34 هزار و 500 دلار قیمت دارد که مدل J1 200 باتری بزرگتری دارد و انرژی بیشتری در خود ذخیره می کند.
موتورسیکلت

عجیب ترین و انقلابی ترین موتور سیکلت های تاریخ

اولین و عجیب ترین موتورسیکلت الکتریکی تاریخ + تصاویر

اولین و عجیب ترین موتورسیکلت الکتریکی تاریخ + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف