نمناک اخبارورزشی عجیب ترین پنالتی در آخرین بازی هفته یازدهم سری A
عجیب ترین پنالتی ، بازی اینتر و هلاس ورونا
در آخرین بازی از هفته یازدهم سری A که تنها گل میزبان از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید عجیب ترین پنالتی ای بود که با حرف و حدیث همراه بود.
تاریخ انتشار : 9 آبان 1396

عجیب ترین پنالتی در شبی تاریخی

در شبی که نراتزوری رده دوم جدول را پس گرفت و میزبان ورونایی اش را شکست داد، اتفاقی عجیب رخ داد. شب گذشته (دوشنبه) در دیدار خارج از خانه اینتر برابر هلاس ورونا که آخرین بازی از هفته یازدهم سری A بود، اتفاقی رخ داد که بهانه ای جدید به منتقدان استفاده از تکنولوژی کمک داور ویدئویی داد. در این بازی که با پیروزی 2 بر یک نراتزوری خاتمه یافت، تنها گل میزبان از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، پنالتی ای که با حرف و حدیث و به شیوه ای جنجالی به هلاس ورونا اعطا شد و جامپائولو پاتزینی آن را به گل تبدیل کرد.

این پنالتی تاریخ ساز شد از این جهت بیشترین زمان مابین وقوع خطا تا اعلام پنالتی را به ثبت رساند. در دقیقه 55 بازی در محوطه جریمه اینتر میان دروازه بان این تیم سمیر هندانوویچ با مهاجم هلاس ورونا، آلسیو چرچی برخوردی صورت گرفت که داور مسابقه کلودیو گاویلوچی آن را در ابتدا خطای پنالتی تشخیص نداد. 30 ثانیه بعد اما بازی متوقف شد و داور علامت داد که صحنه برخورد هندانوویچ و چرچی توسط کمک داوران ویدئویی در حال بازبینی است.

 عجیب ترین پنالتی

تک گل میزبان و برد شیرین مهمان 

بعد از 2 دقیقه انتظار گاویلوچی شخصاً به کنار زمین رفت تا صحنه برخورد را در مانیتور تماشا کند و زمانی که به زمین بازی برگشت نقطه پنالتی را نشان داد که این تصمیم او واکنش تند بازیکنان اینتر را به همراه داشت.

به این ترتیب پاتزینی که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت و 4 دقیقه بعد از وقوع خطا پشت ضربه پنالتی ایستاد و با اولین ضربه اش به توپ در این مسابقه در دقیقه 59 گلزنی کرد و بازی را به تساوی کشاند، هر چند اینتر 8 دقیقه بعد توسط ایوان پریشیچ دوباره پیش افتاد و در نهایت 3 امتیاز را از آن خود کرد.

با این 3 امتیاز، اینتر در هفته یازدهم کالچو 29 امتیازی شد و از این حیث هم تاریخ سازی کرد. پیش از این هرگز سابقه نداشت که نراتزوری در 11 هفته نخست سری A این میزان امتیاز کسب کند.

عجیب ترین پنالتی در آخرین بازی هفته یازدهم سری A

عجیب ترین پنالتی در آخرین بازی هفته یازدهم سری A
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف