نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت پیوند شصت پا به دست به عنوان عجیب ترین پیوند دنیا
عجیب ترین پیوند دنیا ، پیوند شصت پا به دست
عجیب ترین پیوند دنیا توسط پزشکان برای یک کارگر رقم خورده است.
بازدید : 3,520 نفر

اعمال جراحی شگفت انگیزپیوند در دنیا

پیوند عضوی از بدن انسان و یا حیوان به بدن انسانی دیگر را پیوند عضو می گویند.

پیوند اعضا که رهاورد پیشرفت دانش پزشکی است از عناوین جدید می باشد که در این مطلب شما را با یک نمونه از عجیب ترین پیوند دنیا آشنا می کنیم

دین رید یک کارگر است که در کارگاه پلاستیک سازی کار می کند و در حادثه ای که سال گذشته برای او اتفاق افتاده بود، هر دو دست او زیر غلتکی رفت که با آن کار می کرد.

او در این حادثه کارایی هر دو دست خود را از دست داده بود و این به دلیل از دست دادن شستش بود که استخوان های آن به طور کامل زیر دستگاه خرد شده بود.

پزشکان برای برگرداندن عملکرد دست های او مجبور شدند در طی چند جراحی متوالی شست پای وی را به دست های او پیوند بزنند و حالا این کارگر شست بزرگ پای خود را در دست های خود می بیند.

عجیب ترین پیوند

پیوند انگشت

این کارگر درباره حادثه ای که برایش پیش آمده بود، گفت:در آن زمان می توانستم احساس کنم که استخوان های دستم زیر غلتک در حال شکستن است.

عجیب ترین پیوند دنیا

پیوند اعضای بدن

گفتنی است، اداره های کار و بیمه استرالیا در حال پیگیری علت وقوع این حادثه هستند تا هزینه های درمان وی را به او بپردازند.

پیوند شصت پا به دست به عنوان عجیب ترین پیوند دنیا

پیوند شصت پا به دست به عنوان عجیب ترین پیوند دنیا
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از باشگاه خبر نگاران-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف