نمناک سرگرمیگوناگون اسم عجیب غریب و 26 حرفی این خانم
اسم عجیب غریب ، اسم عجیب غریب دختر
خانمی که دوست دارد عجیب غریب ترین اسم را داشته باشد و به همین منظور اسمی را برای خود انتخاب کرد که 26 حرف است.

عجیب ترین اسم متعلق به این خانم

افراد زیادی هستند که نام های عجیب و غریبی دارند مثل این خانم که بعد از چندین بار تغییر نام , اسمی برای خود انتخاب کرد که هم عجیب و هم طولانی است.

این خانم تصمیم گرفته با انتخاب اسمی عجیب خود را این گونه نامدار کند!. برای انتخاب اسمی که تبدیل به عجیب ترین اسم دنیا شود باید بیشتر از آنچه که فکرش هم می کنید بگردید. انتخاب اسمی که تا به حال کسی برای خود یا فرزندش برنگزیده نباشد بسیار سخت ولی شدنی است.

اسم عجیب غریب

خانمی با عجیب ترین اسم

یک خانم کلمبیایی به تازگی اسم خود را تغییر داد و نامی را برای خود انتخاب کرد که 26 حرف انگلیسی در آن دیده می شود. در اصل نام این خانم در حال حاضر "Abcdefg Hijklmn Opqrst Uvwxyz” است. البته سخت به نظر می رسد کسی بتواند این خانم را از این پس با نامش صدا بزند.

 این خانم 36 ساله پیش از این نیز چندین بار اسم های عجیب و غریب برای خودش انتخاب کرده بود ولی این مورد از همه اسم های او عجیب تر است که باعث می شود مغز هرکسی سوت بکشد. او این کار خود را تغییر در زندگی و ایجاد سورپرایز برای دیگران توصیف می کند.

 او از سال 2012 است که تصمیم دارد نام خود را تغییر دهد ولی دولت کلمبیا مانع این تغییر نام می شد ولی وی نزدیک به دوسال برای تغییر نام خود در دادگاه ها و مراجع جنگید تا بالاخره کارت شناسایی خود را با عجیب ترین نام دنیا دریافت کرد.

اسم عجیب غریب و 26 حرفی این خانم

اسم عجیب غریب و 26 حرفی این خانم
:
امتیاز : 1.6 تعداد رای : 16
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف