نمناک سرگرمیگوناگون خانه هایی با کرایه 1 دلار در سال؟؟!
منطقه ای در آلمان به نام " Fuggerei " که برای اولین بار در سال 1514 میلادی تاسیس شد، ساکنین آن می بایست در طول سال 1 دلار کرایه پرداخت نمایند.

عدم افزایش کرایه خانه ها در منطقه 500 ساله آلمانی!

از مهم ترین نیازهای هر انسانی در سطح جهان می توان به 3 مورد خوراک، پوشاک و مسکن اشاره نمود که در لیست اصلی ترین موارد جای دارد و هر سرپرست خانوار دائما در تلاش است تا بتواند برای اعضای خانواده خود این 3 مورد اصلی را تامین نماید. با این وجود می توان این 3 مورد را به راحتی تمام با اشتغال زایی و ایجاد شغل های مختلف در هر منطقه ای، تامین کرد.

با این حال دو مورد خوراک و پوشاک، مواردی هستند که هر سرپرستی با هر میزان کارکرد در طول روز می تواند برای اعضای خانواده اش تامین نماید و اما خانه یا مسکن موردی است که هر سرپرستی به راحتی تمام و در طی 5 سال نمی تواند اقدام به خرید آن نماید و علت اصلی آن هم گران بودن قیمت ها می باشد.

در نتیجه می توان این گونه گفت که هر سرپرستی با وجود شغلی که دارد، موفق به خرید خانه نمی شود و می بایست هزینه رهن و یا کرایه خانه را تا مدتی که بتواند اقدام به خرید خانه نماید، فراهم سازد و هیچ تضمینی به اینکه بتواند اقدام به خرید خانه نماید وجود ندارد و نسبت به میزان کاری که انجام می دهدف می تواند خانه مشخصی را خریداری نماید.

از این رو چنین چیزی کمی خسته کننده و در عین حال نا امید کننده می باشد که ممکن است به این تصور برسید که با میزان درآمد شما، بی شک موفق به خرید خانه نمی شود! اما منطقه ای در آلمان به نام " Fuggerei " وجود دارد که برای اولین بار توسط آقای " Jakob Fugger " در سال 1514 تاسیس شد و امروزه بعد از گذشت بیش از 500 سال از قدمت این منطقه که برای مردم فقیر ساخته شده بود، اتفاق عجیبی در حال رخ دادن است که می تواند شما را شوکه نماید!

ساکنین این خانه ها که افراد فقیر هستند، می بایست سالانه 1 دلار کرایه بدهند و این نرخ در طی این 500 سال کاملا ثابت می باشد و حتی چند سنت نیز بر روی آن افزوده نشده است! با این حال اگر قصد وارد شدن به این خانه ها را دارید، می بایست در ابتدا 4 یورو بپردازید و سپس به صورت سالانه 1 دلار پرداخت کنید!

امروزه در این منطقه 67 خانه، 147 واحد آپارتمان و 142 ساکن دارد که قدیمی ترین مجتمع مسکونی جهان می باشد!

عدم افزایش کرایه خانه ها در منطقه 500 ساله آلمانی!

خانه هایی با کرایه 1 دلار در سال؟؟!
:
امتیاز : 0 تعداد رای : 1
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 0 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف