جزئیات عذرخواهی روزنامه شرق از مهران مدیری + عکس

تاریخ انتشار : 7 شهریور 1397کد مطلب : 71169زمان مطالعه : 2 دقیقه
انتشار خبری در خصوص پرداخت هدیه به مهران مدیری توسط موسسه ثامن الحجج و شکایت مهران مدیری از روزنامه شرق این روزنامه از مهران مدیری عذرخواهی کرد.

روزنامه شرق بخاطر انتشار خبر اشتباه از مهران مدیری عذرخواهی کرد

روزنامه شرق که اواخر تیرماه با انتشار گزارشی از تخلفات موسسه ثامن الحجج به پرداخت هدیه و وام به دو مجری تلویزیون اشاره کرده بود، امروز با انتشار توضیحی از مهران مدیری عذرخواهی کرد. در گزارش اولیه شرق نام مدیری به شکل مخفف و با عنوان «م.م» آمده بود، اما وقتی در شبکه های اجتماعی و برخی رسانه ها مشخص شد منظور این روزنامه چه کسی بوده، مدیری از شرق شکایت کرد.

شکایت مهران مدیری از روزنامه شرق

متن عذرخواهی روزنامه شرق از مهران مدیری

روزنامه شرق از مهران مدیری عذرخواهی کرد

شرق در توضیح امروز خود نوشته است:«در بخشی از این گزارش به تسهیلات پرداختی از سوی مؤسسه و همچنین مبالغی که تحت عنوان «هدیه» به یکی از مجریان پرداخت شده، اشاره شده که پس از بررسی بیشتر مشخص شده است مبلغ هدیه قرائت شده در دادگاه مربوط به آقای مهران مدیری نبوده و این اشتباه از سوی روزنامه صورت گرفته است که از این بابت از آقای مهران مدیری و همین طور مخاطبان روزنامه به دلیل اشتباه صورت گرفته صمیمانه پوزش می طلبیم.»

 

بدهی مهران مدیری  

عذرخواهی روزنامه شرق از بازیگر سینما

مهران مدیری به هیچ موسسه ای بدهکار نیست

در ادامه توضیح این روزنامه آمده است:«همچنین در خصوص وام نیز مبلغ دریافتی تقریباً یک سوم مبلغ اعلام شده در گزارش «شرق» و با تضامین ملکی کافی و قانونی و سود ٢٥ درصد و مطابق عرف صحیح بانکداری بوده و اصل و سود آن نیز از سوی آقای مدیری پرداخت شده و نام برده هیچ گونه بدهی به مؤسسه ندارد. در هر حال روزنامه بدون هیچ سوءنیتی در راستای تنویر افکار عمومی به بخشی از تخلفات مؤسسه ثامن پرداخته که در این بین اشاره ای هم به نام اختصاری کسانی که از این مؤسسه تسهیلات دریافت کرده اند، شده است.»

در گزارش روزنامه شرق که باعث شکایت مدیری شد، آمده بود:«در تاریخ 91/12/14 و 92/7/4، مؤسسه ثامن الحجج دو مبلغ 180 میلیون تومانی و 400 میلیون تومانی را به حساب «م.م» مجری یک برنامه تلویزیونی واریز می کند و عنوانی که روبه روی این اعداد در توضیح دلیل وجه ذکر شده، یک کلمه است؛ هدیه. اما رقم هدیه ای که آقای «م.م» به عنوان هدیه دریافت کرده، در مقابل تسهیلات دریافتی او از ثامن الحجج تقریبا ناچیز است.»

عذرخواهی شرق ، مهران مدیری بدهی به موسسه ندارد

جزئیات عذرخواهی روزنامه شرق از مهران مدیری + عکس : امتیاز : 5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / ک
برچسب :
نظرات
وبگردی