نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون عذرخواهی فیتیله ای ها از آذری ها
فیتیله ای ها ، عموهای فیتیله ای
عموهای فیتیله ای از اینکه برنامه شان موجب رنجش خاطر مردم آذربایجان شده است عذرخواهی کردند.
بازدید : 8,314 نفر

عذرخواهی فیتیله ای ها از مردم آذربایجان

فیتیله ای ها با ابراز ناراحتی از رنجش خاطر آذری ها بخاطر برنامه اخیر از مردم آذربایجان عذرخواهی کردند.

علیرضا آقایی تهیه کننده برنامه فیتیله ای‎ها با اشاره به سابقه فعالیت این گروه در سراسر کشور و در استان های مختلف گفت:حضور فیتیله ای‎ها در شهرهای مختلف و میان اقوام و طوایف گواه این ادعاست که همواره اقوام مختلف مورد احترام این برنامه بوده اند و هیچگاه در طول 14 سال سابقه این برنامه توهینی به هیچکدام از اقوام نشده است.

آقایی با اشاره به اینکه سه بازیگر فیتیله ای ها از اقوام مختلف (آذری، لری و گیلکی) هستند، افزود:هیچگاه کسانی که خود از اقوام مختلف هستند به خاستگاهی که به آن تعلق دارند توهین نکرده و نمی کنند.

وی گفت:این سه بازیگر و مجری برنامه کودک حدود 24 سال است که در برنامه های مختلف تلویزیون برنامه اجرا کرده اند و نوع فعالیت آن ها و ارتباطی که با مردم برقرار کرده اند نشان می دهد که هیچگاه قصد جسارت به قوم و لهجه ای را نداشته و ندارند و در برنامه های آموزشی خود با اجرای نمایش، ترکیبی از گویش و لهجه های مختلف را ارائه کرده اند.

تهیه کننده این برنامه افزود:با این حال اگر لازم باشد من بارها و بارها از مردم آذربایجان عذرخواهی می کنم و اگر هم سوء تفاهمی پیش آمده سهوی بوده است و هیچ عمد و غرضی در کار نبوده است.

محمد مسلمی کارگردان این برنامه نیز گفت:خود من آذری زبان هستم و افتخارم این است که متعلق به این خطه ام و گویش آذری داشته ام، چرا باید به مردمانی از جنس خودم توهین کنم و باعث رنجش آنان شوم اما با این حال خود من نیز از مساله پیش آمده رنجیده خاطرم و از مردم آذربایجان عذرخواهی می کنم.

عموهای فیتیله ای

عذرخواهی عموهای فیتیله ای 

عذرخواهی فیتیله ای ها از آذری ها

عذرخواهی فیتیله ای ها از آذری ها
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 33
برگرفته از مهر - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 23 10
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف