نمناک اخبارسیاست عذرخواهی مجری مشهور از رئیس جمهور
علی ضیاء ، مجری
علی ضیاء مجری مشهور تلویزیون در برنامه زنده ویتامین 3 به خاطر برخی از صحبت هایش که در این برنامه انجام داده بود از رئیس جمهور عذرخواهی کرد.
تاریخ انتشار : 6 آذر 1392

علی ضیاء مجری برنامه ویتامین 3 روزگذشته در برنامه اش به خاطر موفقیت تیم مذاکره کننده تشکر کرده بود، اما برخی از صحبت هایش در این باره به کنایه تعبیر شد. به همین دلیل او امروز از رئیس جمهور به دلیل سوء برداشت صحبت هایش عذرخواهی کرد.
 
علی ضیا در ابتدای صحبت هایش گفت:یاد گرفتیم که بزرگی آدم ها با سه چیز، سلام، تشکر و معذرت خواهی گره خورده است. در تمام مدت حضورم در رسانه​ها، با خوشی مردم سرزمینم شاد بودم و از نارحتیشان، غمگین شدم و مثل همه بابت اتفاق خوشایند توفقات تیم مذاکره کننده خوشحال شدم.
 
او ادامه داد:متاسفانه برخی ازحرف های من دربرنامه روز گذشته به غلط برداشت شد و بسیاری را دچار سو تفاهم کرد. از مردم کشورم که قدردان مسئولان کشورشان هستند، عذر خواهی می کنم. البته از رئیس جمهور کشورم هم عذر خواهی می کنم و قدردان زحماتش هستم . همچنین از آقای ظریف که قطعا تلاش های فوق العاده ای انجام دادند تشکر می​کنم و بابت سو تفاهم اتفاق افتاده از همه عذر خواهی می کنم.
 
گفتنی است او دیروز با اشاره به اینکه قرار نبوده در مسائل سیاسی اظهار نظر کند، گفته بود اما با وجود دستاوردهای تیم هسته​ای دیگر نمی توانم بگویم «به من چه!» البته دقایقی بعد که مشغول تشریح دستاوردهای مثبت مذاکرات ژنو بود، ادامه داد:البته هنوز با فرانسه رابطه خوبی نداریم، که خب به من چه!

عذرخواهی مجری مشهور از رئیس جمهور

عذرخواهی مجری مشهور از رئیس جمهور
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 29
برگرفته از asriran.com
این مطلب مفید بود ؟ 23 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف