نمناک فرهنگ و هنرچهره ها عذرخواهی مهناز افشار از مردم برای عشق تعطیل نیست!
مهناز افشار ، سریال عشق تعطیل نیست
مهناز افشار بازیگر سینما بابت پایین بودن کیفیت سریال اخیرش با عنوان عشق تعطیل نیست از مردم عذخواهی کرد.
بازدید : 19,795 نفر

مهناز افشار یکی از بازیگران سریال عشق تعطیل نیست با انتشار متنی در اینستاگرامش بابت کیفیت پایین این سریال از مردم عذرخواهی کرد.

مهناز افشار و محمدرضا گلزار

 مهناز افشار در یادداشتی در اینستاگرامش نوشت:

سلام روزتون بخیر،

دوستان و عزیزان، خودم را موظف به پاسخ سئوالات شما در مورد مجموعه عشق تعطیل نیست میدانم ، اگر تا الان صبر کردم بدلیل این بود که ببینم تصمیم عوامل ، گروه تهیه و کارگردانی چه خواهد بود برای پاسخ درست به شما که پاسخ دقیقی تا الان ندیدم....

کار با بازیگران بسیار حرفه ای و عوامل خوب شروع شد و قرار بود مجموعه خوب و زیبایی شود!!! و من به عنوان اولین تجربه در شبکه خانگی قرارداد زمان همکاری ام از مهرماه تا اسفند ماه و حدود ٢٥ قسمت کار بود و زمان شروع خواستم انصراف بدهم هم بدلیل شروع بارداری که برایم مهمتر از سریال بود و هم نگرانی بابت کیفیت کار ، که گروه تولید خواستند که بمانم .بعد از شروع کار ، متاسفانه ٥ قسمت بیشتر نگرفتند و کار در تاریخ اواسط دی تعطیل شد به چند دلیل ! نداشتن قصه ، تصمیم عوامل تولید و کارگردانی برای دیدن نتیجه این چند قسمت و کم شدن هزینه ها و شاید هم نگرانی بیشتر از من برای دوران بارداری .

پیشنهاد من به پروژه این بود که میتوانید بعد از تعطیلات هم کار کنیم و بصورت واقعی بارداری را وارد قصه بکنیم ،( حتی اگر برای من سخت باشد ) ، کاری که در همه فیلمها و سریالها غیر إیرانی انجام میشود و فرصت خوب برای بازیگر برای بازی واقعی این دوران و فرصت متفاوت برای قصه خواهد شد ، که متاسفانه قبل رسیدن به همه این موارد کار تعطیل شد.

به عنوان یکی از عوامل هیچ کوتاهی از بازیگران در پروژه ندیدم جز نگرانی بابت ساخت ، قصه ، دکور ، تصویر ، صدا و نور ..... کار زمانی کار خوبی میشود که همه دلسوز باشند.

در اینجا به همه عوامل خسته نباشید میگویم به بازیگران محترم و بخصوص عوامل تدارکات که بسیار دلسوزانه زحمت کشیدند . و تصویر برداران محترم ، گروه گریم و همه دوستان در پشت دوربین و گروه کارگردانی و تهیه تولید .

من به عنوان یکی از عوامل ، بعد تعطیل شدن در تاریخ اواسط دی ، حاضر به همکاری برای ادامه و تمدید زمان هم بودم اما افسوس که بیش از هر چیزی خود سازندگان باید دلسوز تَر میبودند .... عذر خواهی من را بابت وقفه در پخش و ضعف در ساخت و مشکلات دیگر بپذیرید  تجربه ای شد برای همه عوامل عشق تعطیل نیست.

عذرخواهی مهناز افشار از مردم برای عشق تعطیل نیست!

عذرخواهی مهناز افشار از مردم برای عشق تعطیل نیست!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 67
برگرفته از کافه سینما - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 47 20
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف