نمناک اخبارسیاست عربستان العالم را هک کرد
العالم ، تلویزیون العالم
حساب کاربری شبکه خبری العالم روی توییتر و شبکه یوتیوب توسط عربستان سعودی هک و به صورت موقت از فعالیت خارج شد.
تاریخ انتشار : 23 فروردین 1394
بازدید : 3,388 نفر

هکرهای وابسته به حاکمان سعودی با این اقدام برنامه ریزی شده ، خبر کذبی روی صفحه اول توییتر العالم قراردادند تا آن را به این شبکه منتسب کنند.

مسوولان العالم تاکید کردند که تلاش برای بازگرداندن حساب کاربری این شبکه روی توییتر به حالت عادی ادامه دارد.

هکرها با دسترسی به حساب کاربری توییتر العالم ، خبر کذبی در باره شهادت عبد الملک الحوثی رهبر جنبش انصار الله روی این صفحه قراردادند.

فعالیت حرفه ای شبکه خبری العالم در باره تجاوز عربستان به یمن درهفته های اخیر موجب خشم گسترده سعودی ها از این شبکه شده است.

عربستان سعودی با برخورداری از کمترین سطح آزادی های مدنی و سیاسی ، هرگونه فعالیت در مسیر افشای وضعیت داخل آن کشور و سیاست های مخرب آن در منطقه را سرکوب می کنند.

ارائه آمار و ارقام کشتار بی سابقه مردم یمن در بمباران های دو هفته گذشته هواپیماهای سعودی که با همراهی آمریکا و رژیم صهیونیستی انجام می شود و انعکاس مخالفت های گسترده افکار عمومی جهانی به این حملات موجب خشم و ناراحتی حاکمان ریاض شده و به هر طریق تلاش می کنند ، مانع اینگونه فعالیت ها شوند.

فعالیت هایی از جمله قطع پخش شبکه العالم روی ماهواره های نایل ست و عرب ست و فشار برای بستن دفتر این شبکه در قاهره و امان، عدم اجازه فعالیت خبرنگاران العالم در عربستان، مراکش و بحرین محدودیت های فزاینده در انجام فعالیت خبری العالم در فلسطین اشغالی، یمن و بحرین نیز پیش از این بخشی از تلاش ارتجاع عرب و منطقه برای ممانعت از انعکاس صدای واقعی مردم از طریق شبکه العالم بوده است.

عربستان العالم را هک کرد

عربستان العالم را هک کرد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از العالم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف