عرق خون

زنی که خون عرق می کند!! + عکس

کد مطلب : 58603تعداد نظرات : 2 نظرزمان مطالعه : 1 دقیقه
عرق خون ! زن جوان پزشکان بیمارستانی در ایتالیا را دچار سردرگمی کرده است ، او به یکباره دچار تعریق شده و صورت و دستانش پر از خون می شود.

زنی که یکباره خون عرق می کند !

مشکل عجیب و نادر زن جوان باعث شده است که او هنگام استرس دچار نوعی تعریق با رنگی و بوی عجیب شود ، البته این تعریق در صورت او ایجاد می شود .

Woman, 21, ‘sweats’ BLOOD from her face and palms when she’s stressed

عرق خون

تصویر مربوط به صورت پر از عرق خونی زن جوان

زن 21 ساله که صورت و کف دستانش خون عرق می کند!!

زن 21 ساله که بدون هیچ نوع ضایعه ای ناگهان صورتش دچار خونریزی می شود پزشکان بیمارستان را دچار سردرگمی کرده است ، این زن جوان زمانی که دچار استرس می شود بی اختیار شروع به عرق ریختن می کند عرق ریختنی از نوع متفاوت و عجیب ؛ مایعی که به عنوان تعریق از روزنه های پوست صورت و کف دستان او ترشح می شود خون است خونی که بدون وجود هیچ زخمی روی پوست ترشح می شود.

پزشکان ایتالیا هنوز هیچ دلیلی برای این مشکل پیدا نکرده اند و معتقدند اختلال عجیب و غریب زن جوان کاملا نادر است و تا پیش از این دیده نشده است ، همچنین در مورد استرس که عامل این تعریق می شود گفته اند نمی توان به قطعیت گفت که با استرس عرق خون جاری می شود بلکه بیمار در هنگام خواب و یا ورزش نیز دچار چنین حالتی شده است.آزمایشات دقیق و بررسی های پزشکان هنوز به هیچ مشکل و یا مسئله ی غیرطبیعی در بدن زن جوان برخورد نکرده اند.

عرق کردن عجیب صورت و دستان یک زن از جنس خون! +عکس

4.634
این مطلب مفید بود ؟313
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
2 نظر به ثبت رسیده است
السا 1397-04-04
خیلی عجیب بود من تاحالا کسی رو ندیده بودم که خون عرق کند! انشاالله زودتر پزشکان دلیل عرق کردن خون را متوجه شوند و این زن دیگر دچار چنین مشکلی نشود. با تشکر
31
مهرسا1397-08-26
خدا ازت خواهش ميكنم زنى كه خون عرق ميكند انشاالله زودتر خوب بشود واى خيلى عجيب عجيب باور نكردنى ولى عكسش واقعى خب انشااللهزودتر خوب ميشه
31
وبگردی