نمناک دنیای مدگوناگون عروسک عاشقانه 2017 چیست؟ + عکس
عروسک ولنتاین 2017 ، وسایل کادویی ولنتاین
عروسک عاشقانه 2017 خروس می باشد و عروسک خروس،جوجه یا مرغ می باشد که در اندازه های مختلف و در رنگ های متنوع موجود می باشند.

عروسک عاشقانه 2017 چیه؟

عاشقانه یا روز عشاق هر ساله در چهارهم فوریه در سرتاسر جهان جشن گرفته می شود و در این روز که به عنوان نماد جهانی عشق شناخته می شود، عشاق انواع شکلات، گل، عروسک، کارت پستال و ... را به یکدیگر تقدیم می کنند. از مهم ترین هدایایی که در روز عاشقانه ردوبدل می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

وسایل روز عشاق

یک قلب ساده و یا تیر خورده (کاغذی، نمدی، پلاستیکی، بیسکوییتی و ...):از آنجـایـی کـه قـلب مرکز احساسات عمیق، اصیل و پر شور است. قلب تیر خورده آسیب پذیری عشق را نشان می دهد، هنگامی که شما از سوی معشوق خود طرد می شود. قلب تیر خورده نشانه پیوند و اتحاد زن و مرد نیز می باشد.

 

عروسک ولنتاین 2017

وسایل کادویی ولنتاین

 

گل رز ولنتاین:گل سرخ شهبانوی گلهاست. نماد جنگ و صلح، عشق و گذشت.

شکلات ولنتاین:در کشورهای اروپایی و آمریکایی دادن شکلات به عنوان هدیه روز والنتین از شهرت خاصی برخوردار است. تزئین شکلات و پختن انواع آن نیز از آداب این روز به شمار می رود.

 

عروسک ولنتاین 2017

وسایل کادویی ولنتاین

 

کارت پستال:انواع کارت پستال هاس دست ساز و حاضری در این روز بین عشاق ردوبدل می شود که معمولا روی آن ها ابیات یا اشعار عاشقانه و یا جملات عاشقانه نوشته شده است.

عروسک ولنتاین:مدت هاست عروسک خرسی (تدی بیر) به عنوان نماد روز ولنتاین در کشورهای مختلف هدیه داده می شود اما در کشورمان ایران، مدتی است به جای عروسک خرس و یا در کنار آن، عروسک نماد سال نیز قرار می گیرد که این مورد کاملا سلیقه ای است.

 

 

عروسک ولنتاین 2017

وسایل کادویی ولنتاین

 

مجموعه این هدایا معمولا در جعبه های فلزی و یا مقوایی قرار داده می شود و به زیبایی با انواع آبنبات های رنگی، قلب های کوچک و بزرگ و دیگر وسایل تزیینی کوچک و بزرگ تزیین می شود. شما می توانید به جای یک جعبه پر از کادو، یک باکس گل طبیعی و یا حتی یک شاخه گل ترجیحا رز قرمز خریداری نموده و با چند عدد شکلات به کسی که دوستش دارید تقدیم کنید.

عروسک ولنتاین 2017 (عروسک ولنتاین امسال چیه؟)

 
عروسک ولنتاین 2017

وسایل کادویی ولنتاین

 
از آنجا که نماد حیوان سال 2017 "خروس" می باشد، گفته می شود که عروسک ولنتاین 2017 نیز عروسک خروس،جوجه یا مرغ می باشد که در اندازه های مختلف و در رنگ های متنوع موجود می باشند. با این حال بسیاری از افراد ترجیح می دهند همان عروسک تدی بیر یا عروسک خرسی را به عنوان عروسک ولنتاین خریداری کنند.

عروسک عاشقانه 2017 چیست؟ + عکس

عروسک عاشقانه 2017 چیست؟ + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از مجله اینترنتی ستاره/ی
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف