نمناک سرگرمیگوناگون عروسک هایی که از انسان ها هم واقعی تر هستند!
یک زوج هنرمند با ساخت عروسک هایی بسیار زیبا و کاملا شبیه به انسان همه را به شگفتی وا داشتند.

عروسک هایی که از انسان ها هم واقعی تر هستند!

زوج جوان روسی که هر دو یکی از هنرمندان جوان شهر " کراسنویارسک " هستند که از قرار معلوم هنر در رگ های آنها جریان دارد و به همین دلیل فعالیت های هنری بسیار زیادی دارند. با این حال آنها برای فعالیت هنری، تصمیم گرفتند تا خلاقیت و استعداد خود را صرف طراحی و ساخت عروسک های واقعی و بسیار زیبایی کنند.

عروسک واقعی

این زوج عروسک های واقعی و بسیار جذابی را طراحی و ایجاد می کنند که برای ساخت هر یک از آنها چندین ماه زمان می گذارند و خریداران این عروسک ها بیشتر افراد کلکسیونر هستند. همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، این عروسک ها دارای چهره ای بسیار نزدیک به چهره انسان هستند که چشمان، پوست و حالت چهره به گونه ای است که گویی تصاویر متعلق به یک شخص می باشد!!!

عروسک

آنها از هر عروسک تنها یک نمونه می سازند و علاقه دارند تا عروسک های تولیدی آنها به دنیای حقیقی بپیوندند و به همین دلیل اگر شما قصد خرید عروسک های این زوج را دارید، باید فورا عروسک را انتخاب کنید چرا که ممکن است دیگر صاحب چنین چیزی نشوید!! نام این زوج هنری " آناستاسیا " و " سرجری لوتسنکو " است.

عروسک واقعی

با این حال تمام مراحل ساخت این عروسک ها توسط دست انجام می شود که لباس و موهای این عروسک ها قابل تعویض است و شخص خریدار می تواند برای این عروسک ها لباس و موی مورد علاقه اش را سوار کند! جالب است بدانید این زوج از سال 2011 میلادی شروع به ساخت این عروسک ها کردند و هر عروسک را به قیمت ده ها هزار روبل میفروشند.

عروسک هایی که از انسان ها هم واقعی تر هستند!

عروسک هایی که از انسان ها هم واقعی تر هستند!
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف