نمناک سرگرمیدیدنی ها عروسی با شکوه یک دلاری در روز ولنتاین! + تصاویر
عروسی ، عروسی لوکس
در روز ولنتاین و با پولی که افراد خیرخواه برای این زوچ جمع کرده بودند، یک مراسم عروسی پرزرق و برق برگزار کردند.

 رمانتیک ترین ازدواج زوج یک دلاری

برگزاری مراسم رویایی و پر زرق و برق روزی بیادماندنی و باورنکردنی را برای زوجی که فقط یک دلار برای مراسم عروسیشان خرج کرده بودند رقم زد و سوژه جالب و در عین حال جنجالی شبکه های اجتماعی در فضای مجازی شد.

یک زوج کنیایی که به تازگی و تنها با هزینه کردن یک دلار مراسم عروسی گرفته بود، در روز ولنتاین و با پولی که افراد خیرخواه برایشان جمع کرده بودند، یک مراسم عروسی پرزرق و برق برگزار کردند.

 
زوج کنیایی
 
نزدیک به یک ماه پیش، گزارش ها و عکس های مربوط به "عروسی یک دلاری" این زوج بارها در شبکه های اجتماعی هم رسان شد و عده زیادی گفتند که می خواهند به آنها کمک کنند.
 
ویلسون و آن موتورا برای برگزاری اولین مراسم عروسی خود تنها یک دلار داشتند. آنها در عکس های مربوط به این مراسم، شلوار جین و تی شرت به تن دارند و از دو حلقه استیل به عنوان حلقه ازدواج استفاده کرده اند.
 
رسانه های کنیا هزینه مراسم عروسی دوم را حدود 35 هزار دلار برآورد کرده اند. این مراسم در یک تالار مجلل در نایروبی، پایتخت، برگزار شد.
 
ویلسون و آن موتورا در مراسم عروسی اول خود نه کیک داشتند و نه محل مراسم آذین بندی یا گل آرایی شده بود.
 
این بار در مراسم عروسی دوم، یک خودرو تزئین شده منتظر عروس بود.
این زوج در مراسم دوم خود، حلقه های ازدواج جدیدی به یکدیگر داده اند.
 
عروسی لوکس
 
گروهی از کاربران شبکه های اجتماعی از میزان پولی که صرف این مراسم شده است، انتقاد کرده اند و می پرسند که چرا این پول صرف حمایت مالی از زندگی آینده این زوج نشده است.
 
اما آلتونن جومبا، یکی از سازمان دهندگان اصلی این مراسم گفت که برای تامین آینده اقتصادی این زوج هم کمک شده است.یک مزرعه به این زوج هدیه شده است، هزینه ماه عسل آنها پرداخت شده و قرار است که منابع مالی لازم برای شروع یک فعالیت اقتصادی هم به آنها داده شود.
 
او اضافه کرد:"وقتی آینده اقتصادی این زوج تامین شده است، چرا برایشان مراسمی را که هیچوقت نداشته اند، برگزار نکنیم؟
 

عروسی با شکوه یک دلاری در روز ولنتاین! + تصاویر

عروسی با شکوه یک دلاری در روز ولنتاین! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از روز پلاس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف