نمناک سرگرمیگوناگون عروسی جنجالی نوه صدام + تصاویر
نوه صدام ، زن صدام
عروسی تجملاتی و پر هزینۀ بنان نوه صدام در اردن خشم مردم عراق را بر انگیخت. همچنین کارت عروسی این مراسم آرم رژیم منحوس و منفور بعث در عراق بود.

انتشار تصاویر مراسم پر زرق و برق عروسی "بنان" نوۀ "صدام" دیکتاتور مقبور عراق، در پایتخت اردن باعث واکنش شمار زیادی از کاربران عراقی شد تصاویری که بازگوی هزینه های هنگفت و ریخت و پاش های این جشن عروسی است چرا که این بذل و بخشش ثروت مردم فقیر عراق می باشد.
"بنان" و مادرش "رغد" فرزند ارشد صدام، بر روی صفحه خود در اینستاگرام عکس هایی از مراسم حنابندان و عروسی و همچنین کارت دعوت عروسی را منتشر کردند.این کارت، به شکل عقاب طراحی شده است که آرم رژیم منفور بعث در عراق بود.

عروسی نوه صدامسایت خبری "روسیا الیوم" تأکید کرد که در یکی از عکس های منتشر شده، رغد در حال آویختن نشان و مدالی به گردن بنان است؛ و در این عکس، نیمی از چهره "ساجده خیرالله" همسر صدام هم به چشم می خورد.
بر اساس اطلاعات درج شده بر روی کارت دعوت، به نظر می رسد که این عروسی در تاریخ چهاردهم ماه جاری میلادی در سالن فورسیزن در امان برگزار شده و نوه صدام، به همسری بدر رغد محمود درآمده است.
"رضا الساعدی" زیر عکس های عروسی بنان نوشت:این عکس رغد است که نشان و مدالی به گردن دختر خود می آویزد، مدالی که به اشک و خون ملت عراق آلوده است، عراقی که به سبب سیاست های مسخرۀ پدرش پاره پاره شده است.
 

عروسی پرهزینه نوه صدام

مراسم عروسی نوه صدام

عکس هایی از مراسم عروسی نوه صدام


"نسمه شتاء" نیز نوشت:به این نوۀ لوس صدام می گویم، رقصیدن بر زخم های مردم عراق کافی است؛ بهتر است احترام خونی که از مردم عراق ریخته شده، و همچنان در موصل، تکریت، الانبار و دیگر شهرها همچنان بر زمین می ریزد نگه دارد و اموالی که برای برگزاری این عروسی بزرگ هزینه کرده است را به خزانه مردم عراق برگرداند زیرا این اموال را افراد خانواده اش از ملت عراق سرقت کرده اند.
"حیدر مالک" نیز در این خصوص نوشت:چطور می توانی با خرج کردن میلیون ها دینار از اموال میلیون ها یتیم، بیوه و آوارۀ عراقی شاد باشی، عراقی هایی که به سبب تو و خانواده ات به خاک سیاه نشسته اند.
 

مراسم عروسی نوه صدام

عروسی جنجالی نوه صدام + تصاویر

عروسی جنجالی نوه صدام + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 127
برگرفته از روز گار نو - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 100 27
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف