دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه ماجرای عروسی دختر قالیباف در پارک جنگلی لویزان
دختر قالیباف ، قالیباف
روز گذشته خبری با عنوان عروسی دختر قالیباف شهردار در پارک جنگلی لویزان با حواشی گوناگون منتشر شده بود که در این بخش به واقعیت ماجرا خواهیم رسید.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1395
بازدید : 7,811 نفر

واقعیت ماجرای عروسی دختر محمد باقر قالیباف

در روزی که گذشت اخباری مبنی بر برگزاری مراسم عروسی دختر شهردار تهران منتشر شد که پارک جنگلی لویزان را برای این مراسم حاضر کرده اند، اما ماجرا واقعاً چه بود؟
در زیر خبر اول که سرآغاز داستان بود را می خوانید و در ادامه تکذیبیه خبر آورده شده است.

امروز 18 تیر قرار بود مراسم عروسی دختر قالیباف شهردار تهران برگزار شود. هر چند این موضوعی کاملا شخصی بوده و رسانه ها اجازه ورود به حریم شخصی افراد را ندارند، اما در شرایطی که از امکانات سازمانی برای استفاده شخصی افراد و مسئولین استفاده شود، دیگر موضوع از حالت شخصی و خصوصی خارج خواهد شد.

امشب قرار بود عروسی دختر قالیباف، شهردار تهران در یکی از رستوران های پارک جنگلی لویزان برگزار شود.

در همین رابطه به مدت چهار روز است که در شهرداری منطقه 4 آماده باش کامل اعلام شده و ورودی جنگل لویزان از چند روز پیش چراغانی شده و از ظهر امروز درب های اصلی پارک جنگلی به روی مردم بسته شد تا عموم مردم نتوانند وارد جنگل شوند.

همچنین خیابان های ورودی به پارک بصورت جهادی لکه گیری آسفالت و خط کشی شده است!

تکذیب یک شایعه بی اساس

در پی انتشار شایعه قرق کردن پارک جنگلی لویزان برای عروسی دختر شهردار تهران، بدین وسیله به اطلاع عموم خبرنگاران و اعضای محترم کانال سخنگوی شهردار تهران می رساند، که این شایعه از اساس کذب محض بوده و در ادامه تخریب های غیر اخلاقی شهردار تهران از سوی یک سایت دروغ پرداز در فضای مجازی منتشر شده است. بدیهی ست حق شهردار تهران در پیگیری قضایی منتشرکنندگان این شایعه محفوظ خواهد بود.

ماجرای عروسی دختر قالیباف در پارک جنگلی لویزان

ماجرای عروسی دختر قالیباف در پارک جنگلی لویزان
325
برگرفته از مهر /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 10
نظر کاربران
وای

وای

اگر اینگونه بوده واقعا یک فاجهه است

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف