نمناک سرگرمیدیدنی ها عروسی جنجالی 2 شتر ثروتمند در عربستان! + فیلم و عکس
عروسی شتر ، سرگرمی نمناک
جنجالی در رسانه های عربستان سعودی به پا شد ، عکس و فیلم مراسم عروسی مجلل و پر از طلای شترهایی که نامشان سر زبان ها افتاده بود دست به دست می چرخید.

مراسم عروسی پرهزینه دو شتر در عربستان

دو شتر نر و ماده به نام های "عجلان و الهنوف" شخصیت های اصلی مراسم ازدواج مجللی بودند که میلیون ها ریال هزینه در بر داشت ، رسانه های عربستان سعودی این خبر داغ را همراه با واکنش های تند مردم این کشور منتشر کردند .در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک یکی از اخبار داغ شبکه های اجتماعی را می خوانید که جنجالی در عربستان به پا کرده بود ، ازدواج مجلل و باشکوه 2 شتر.

عروسی شتر

جواهرات گرانقیمت و نمایی از عروسی جنجالی شترهای عرب

براساس گفته های کاربران فضای مجازی این مراسم عروسی مضحک 16 میلیون ریال هزینه داشته است که صرف طلا و جواهراتی شد که دور گردن شترها آویختند.بعد از انتشار این خبر یکی از رهبران عربستان سعودی در صفحه اجتماعی خود نوشت :

عروسی شتر

واکنش رهبر یکی از احزاب عربستانی به عروسی پرهزینه و جنجالی 2 شتر

16 میلیون ریال سعودی ارزش زیور آلاتی است که بر گردن « الهنوف » در جشن ازدواجش با « عجلان » انداختند. این پیروزی بزرگ را به امت عربی تبریک می گویم.پرودگارا ما را به خاطر آن چه که احمق های قوم انجام می دهند بازخواست مکن!

 ویدئوی عروسی جنجالی و مجلل شترها در عربستان سعودی 

عروسی جنجالی و مجلل 2 شتر ثروتمند در عربستان + فیلم

عروسی جنجالی 2 شتر ثروتمند در عربستان! + فیلم و عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف