نمناک سرگرمیدیدنی ها عکس های خصوصی عروسی مگان و هری منتشر شد
عروسی مگان و هری ، عکس های عروسی مگان
مگان مارکل و پرنس هری پس از ازدواج شان عکس های آتلیه ای از عروسی خودشان را منتشر کردند.

عکس های دیده نشده از عروسی مگان مارکل و پرنس هری

پرنس هری و مگان مارکل عکس های رسمی مراسم ازدواج شان را منتشر کردند.

پرنس هری و مگان مارکل همیشه از سنت ها فاصله گرفته اند ، اما یک سنت را ادا کردند و آن گرفتن عکس رسمی ازدواج با خانواده سلطنتی است. پس از ازدواج پرنس هری و مگان مارکل در کلیسای سنت جورج ، و بعد از دور زدن ماشین شان در اطراف کلیسا ،عروس و داماد به قصر بازگشتند و الکسی لوبومیرسکی عکاس، توانست تصاویر زیبایی را در اتاق سبز رنگ بگیرد سپس آن ها برای صرف غذاهای فوق العاده ای که برای ازدواج سلطنتی سرو شده بود ، هدایت شدند.
همه ی اعضای خانواده از جمله پدر بزرگ و مادر بزرگ هری ، ملکه الیزابت ، پرنس فیلیپ ، همراه مادر مگان ، دوریا راگلند با عروس و داماد عکس گرفتند. عروس ها و داماد های کوچک ، شانس اینکه با عروس و داماد سلطنتی عکس بگیرند را یافتند ، و حتی یک عکس نیز با زوج سلطنتی گرفتند.
 
عروسی مگان و هری

تصویر عروسی پرنس هری و مگان مارکل

پرنس جورج و پرنس شارلوت نیز جزو عروس و داماد ها بودند، به همره فرزندان ناخوانده ی هری فلورانس ون و جاسپر دایر و فرزند خانوده های مگان ، رمی و رایلان لیت و کودکانی که مگان رابطه ی صمیمی با آن ها داشت ، ایوی، برایان و جان ملرونی از جمله عروس و داماد های کوچک همراه زوج سلطنتی بودند.
 
عروسی پرنس هری

مراسم عروسی پرنس هری و مگان مارکل

پرنس هری و مگان مارکل

عکس آتلیه ای عروسی پرنس هری و مگان مارکل

عکس های آتلیه ای مگان مارکل و پرنس هری

عکس های خصوصی عروسی مگان و هری منتشر شد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 38
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 35 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف