نمناک اخبارحوادث کار دلخراش عروس با داماد یک روز قبل عروسی
عروس داماد ، خیانت عروس به داماد
تمام برنامه ها و تشریفات مراسم ازدواج عروس داماد جوان آماده بود اما عروسی برگزار نشد چرا که شوک بزرگ همه چیز را برهم زد.
تاریخ انتشار : 7 اسفند 1396

شوک بزرگ برای خانواده عروس و داماد روز قبل عروسی

تصمیم گیری های والدین دختر جوان و برنامه ریزی برای ازدواج بدون رضایت او پایان تلخی داشت که به ضرر هر دو خانواده تمام شد.
دختر 20 ساله ای در "تالانگا" مدتها بود که با یکی از پسران جوان روستا سعی در راضی کردن خانواده هایشان برای کسب اجازه ازدواج شان داشتند اما موفق نمی شدند چرا که خانواده عروس تصمیم داشت تا دخترشان را عقد مرد دیگری در آورند و همین آتش کینه را در دل دختر و پسر جوان نسبت به داماد آینده برانگیخته بود.
بعد از صحبت های والدین و اجرای مراسم خواستگاری همه چیز و تمام جزئیات مراسم عروسی برنامه ریزی شده بود ، برنامه هایی که اجرا نشد چرا که مراسم ازدواجی برگزار نشد.
از چند روز قبل از عروسی دختر جوان با معشوقه ی قبلی اش تصمیم داشتند تا به نحوی مراسم عروسی را به تاخیر بیاندازند تا در تاخیر و فرصت ایجاد شده کاری برای کنسل شدن ازدواج انجام دهند اما موفق نشدند تا اینکه نقشه شومی برای داماد کشیدند.
عروس داماد

حادثه عروس داماد هندی و زنده زنده سوختن داماد روز قبل عروسی اش

آنها با هم دستی یکدیگر نقشه قتل را کشیدند و روز قبل از عروسی آن را عملی کردند .
خبر خودسوزی داماد اهالی روستا را شوکه کرد ، دامادی که یک روز قبل از عروسی اش دست به خودکشی آن هم با خودسوزی به وسیله ی بنزین زده بود در بیمارستان بستری شد اما شدت سوختگی به حدی بود که چند ساعت بعد از حادثه جان باخت ؛ این ماجرا مشکوک بود برای همین پای پلیس به میان آمد .
ابتدا هیچ سرنخی وجود نداشت اما بعداز تحقیقات پلیس و اعترافات عروس و معشوقه قبلی اش روشن شد که آن ها با نقشه داماد بخت برگشته را از خانه بیرون کشانده و در جایی خلوت با ریختن بنزین و انداخت کبریت روی او دست به چنین جنایتی زدند.

سوزاندن داماد توسط عروس یک روز قبل از مراسم عروسی

کار دلخراش عروس با داماد یک روز قبل عروسی
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 87
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 59 28
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف