نمناک سرگرمیگوناگون هزاران عروس دریایی غول پیکر در ساحل + تصاویر
عروس دریایی غول پیکر ، عروس دریایی بزرگ
در آب های سواحل بریتانیا جمعیتی زیاد از عروس دریایی غول پیکر در گروه هایی عظیم دیده شدند که پدیده ای بسیار نادر است. ده ها هزار عروس دریایی که تا 1.5 متر طول داشتند این سواحل را پر کردند.
بازدید : 4,583 نفر

عروس دریایی غول پیکر در سواحل بریتانیا

وجود هزاران عروس دریایی غول پیکر در سواحل بریتانیا باعث شد عکاس Steve Trewhella به فکر خلق تصاویری از این عروس دریایی ها باشد، این موجودات آبی غول پیکر برای غواصان خطر جدی ندارند برای همین این عکاس با لباس غواصی توانست از این پدیده نادر عکس های جالب تهیه کند.

در نزدیکی سواحل بریتانیا گروه هایی از عروس دریایی غول پیکر دیده می شود . این موجودات که طول آنها به بیش از 5 فوت میرسد در گروه های هزارتایی در این منطقه دیده می شوند. "استیو" عکاس معروف بریتانیایی که از طرفداران حفظ محیط زیست است می گوید:"آنها تقریبا همه جا هستند،من تا کنون چنین چیزی ندیده بودم." خوشبختانه نیش این مخلوق زیبا بی خطر است و تنها می تواند باعث خارش پوستی شود . این موجودات غول پیکر بی ضرر از موجودات ریزی مانند پلانکتون ها تغذیه می کنند. تصاویری از آنها را مشاهده می کنید.

عروس دریایی غول پیکر

عروس دریایی غول پیکر

عروس دریایی غول پیکر

عروس دریایی غول پیکر

عروس دریایی غول پیکر

 

هزاران عروس دریایی غول پیکر در ساحل + تصاویر

هزاران عروس دریایی غول پیکر در ساحل + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از لاپلاس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف