نمناک اخبارجامعه عروس مادر شوهر را در حد مرگ کتک زد! + عکس
عروس مادر شوهر ، کتک زدن مادر شوهر
پسربچه ای که از درگیری مادر و مادربزرگش فیلم برداری کرده بود دست زن جوان را رو کرد ، دعوای شدید عروس مادر شوهر که به کتک کاری وحشیانه ختم شد زن جوان را به زندان کشاند.
تاریخ انتشار : 4 فروردین 1396

عروس مادر شوهر را به شدت کتک زد و بازداشت شد

یک عروس جوان که مادرشوهرش را کتک زده بود، بازداشت شد. 

عروس مادر شوهر

عکس کتک زدن مادرشوهر توسط عروس جوان

رسانه های محلی، «سانگیتاجین» به جرم Crime حمله به «راج رانی» 70 ساله در ایالت اوتار پرادش دستگیر شده است.

به گزارش پلیس Police پسر 6 ساله این زن از لحظه حمله مادرش به مادربزرگش با موبایل فیلم گرفته و باعث رسوایی اش شد مادرش شد. این عروس با شوهر و مادرشوهر خود درگیری های زیادی داشته و همسایگان نیز بخوبی از آن مطلع بوده اند.

ساندیپ جین همسر این زن به پلیس گفته حدود 7 سال پیش با همسرش ازدواج کرده و طی سال های گذشته همواره بین آنها درگیری وجود داشته و زنش به طور مکرر به اعضای خانواده اش حمله کرده است.

با وجود این پلیس می گوید روشن نیست چرا این مرد تاکنون پرده از این ماجرا برنداشته بود و تحمل بدرفتاری ها و خشونت های همسرش را می کرد.

در فیلم گرفته شده توسط این کودک 6 ساله مشاهده شد که زن سالخورده زیر پتویی خوابیده و عروسش به او هجوم برده تا خفه اش کند.

مادرشوهر زخمی که از این حمله نجات یافته می گوید عروسم پس از سیلی هایی قصد داست داشت مرا خفه کند او حتی چند سنگ نیز به سمتم پرتاب کرده است.

عروس مادر شوهر را در حد مرگ کتک زد! + عکس

عروس مادر شوهر را در حد مرگ کتک زد! + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 18
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف