نمناک اخبارحوادث عروس و داماد عاشق اعدام شدند! + عکس
عروس و داماد عاشق ، ازدواج
عروس و داماد عاشق که بدون رضایت خانواده هایشان ازدواج کرده بودند، با حکم ریش سفیدان محلی، توسط بستگان نزدیکشان به قتل رسیده و در گورستانی دورافتاده دفن شدند.
تاریخ انتشار : 8 آذر 1396

مرگ تلخ عروس و داماد عاشق

دختر و پسر جوانی که بدون رضایت خانواده هایشان ازدواج کرده و زیر یک سقف رفته بودند، با حکم ریش سفیدان محلی، توسط بستگان نزدیکشان به قتل رسیده و در گورستانی دورافتاده دفن شدند.

موضوع قتل «حسنی و هادی» زمانی به پلیس گزارش شد که تعدادی از دوستانشان از ناپدید شدن ناگهانی آنها نگران شده و با پلیس تماس گرفته بودند. با آغاز تحقیق برای یافتن ردپایی از زوج گمشده، مأموران رد خونی را جلوی خانه عروس و داماد پیدا کردند و به این ترتیب پرونده در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت. سرانجام 9 مظنون دستگیر شدند که بیشتر آنها از بستگان نزدیک زوج جوان بودند.

عروس و داماد عاشق

عروس و داماد عاشق کشته شدند

در ادامه مشخص شد ریش سفیدان محلی با شکایت خانواده این زوج، آنها را در دادگاهی محلی محاکمه و به اعدام محکوم کرده بودند و جسد آنها برای پنهان ماندن جنایت به گورستانی دورافتاده انتقال یافته بود.

با افشای راز این جنایت هولناک سه نفر از متهمان با انتقال به گورستان، محل دفن قربانیان را نشان دادند و پس از نبش قبر، اجساد برای کالبدشکافی به پزشکی قانونی فرستاده شد.

درحال حاضر تحقیقات تخصصی از جنایتکاران و ریش سفیدان ادامه دارد.

عروس و داماد عاشق اعدام شدند! + عکس

عروس و داماد عاشق اعدام شدند! + عکس
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 34
برگرفته از رکنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 22 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف