نمناک اخبارحوادث حادثه دلخراش برای عروس و داماد با باز کردن کادوی عروسی
عروس ، عروسی
عروس و داماد هندی با باز کردن هدیه ها بعد از پایان مراسم سرنوشت غم انگیزی برایشان رقم خورد.
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1396

مرگ دلخراش داماد در خانه بخت

عروس و داماد هندی که پس از پایان جشن ازدواج راهی خانه بخت شده بودند هنگام بازکردن هدایا نمی دانستند چه سرنوشت شومی در انتظارشان است. 

انفجار خانه


این زوج که مراسم ازدواج شان را در منطقه «بولندر» برگزار کرده بودند درشب عروسی به همراه هدیه های میهمانان به خانه مشترک شان رفتند و با خوشحالی به بازکردن بسته ها پرداختند. اما در میان بسته ها یکی از هدایا که به زیبایی تزئین شده بود توجه آنها را جلب کرد. آنها هر چه به دنبال نام فرستنده پرداختند چیزی پیدا نکردند ولی با این حال با کنجکاوی بسته را بازکردند. اما ناگهان انفجارمهیبی رخ داد و خانه آتش گرفت. با وجود اینکه عروس و داماد با کمک همسایگان از میان شعله های آتش نجات یافته و به بیمارستان انتقال یافته بودند اما داماد براثرشدت صدمات جان سپرد و عروس نیز در شرایط وخیمی با مرگ دست وپنجه نرم می کند.

 

عروس و داماد هندی


«سیشه میشرا» سخنگوی پلیس منطقه گفت:«تحقیقات در این باره آغاز شده وامیدواریم هر چه سریعتر قاتل این تازه داماد را بیابیم. عروس نیز بشدت مجروح شده و متأسفانه در شرایط مناسبی به سر نمی برد.» 

سرنوشت غم انگیز عروس و داماد در خانه بخت

حادثه دلخراش برای عروس و داماد با باز کردن کادوی عروسی
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 97
برگرفته از ایران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 72 25
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف