دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه پیام تسلیت رهبر انقلاب درپی زمین لرزه کرمانشاه
عزای عمومی ، تلفات زلزله
مقام معظم رهبری در پی زلزله غرب کشور پیام تسلیتی را صادر نمودند. همچنین استاندار کرمانشاه 3 روز عزای عمومی در این استان اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1396

عزای عمومی در کرمانشاه و پیام تسلیت رهبر انقلاب

استاندار کرمانشاه گفت:به دلیل تلفات زلزله 7.3 ریشتری ازگله کرمانشاه به مدت 3 روز عزای عمومی در استان کرمانشاه اعلام شد.

همچنین مدارس چهار شهرستان در استان کردستان روز دوشنبه 22 آبان تعطیل شد.طبق اعلام ستاد بحران کردستان مدارس در سنندج، سقز، مریوان و سروآباد تعطیل است.

در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت بار زمین لرزه در غرب کشور که به جان باختن و زخمی شدن جمعی از هم میهنان عزیز انجامید، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تسلیت به ملّت ایران، تأکید کردند:همه دستگاههای لشکری و کشوری با همه همت و امکانات به یاری آسیب دیدگان بشتابند.

پیام تسلیت رهبر انقلاب درپی زمین لرزه در غرب کشور؛

متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

رهبر معظم انقلاب

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی عزای عمومی حادثه کرمانشاه

بسم الله الرحمن الرحیم

با تأسف و اندوه فراوان خبر زمین لرزه در غرب کشور را که به جان باختن جمعی از هم میهنان عزیز و زخمی شدن جمعی بیشتر انجامیده و خسارات بسیاری پدید آورده است، دریافت کردم. وظیفه مسئولان آن است که در همین اولین ساعات با همه ی همّت و توان به یاری آسیب دیدگان به ویژه در زیر آوارماندگان بشتابند و با بهره گیری سریع از همه امکانات موجود، از افزایش تلفات جلوگیری کنند. ارتش و سپاه و بسیج، با نظم و سرعت به آواربرداری و انتقال مجروحان کمک کنند و دستگاه های دولتی چه نظامی و چه غیرنظامی همه توان خود را برای یاری آسیب دیده ها و خانواده های آنان به صحنه آورند. اینجانب از اعماق دل، این حادثه تلخ و مصیب بار را به ملّت ایران به خصوص به مردم عزیز استان کرمانشاه و به ویژه به خانواده های مصیبت زده تسلیت عرض می کنم و متضرعانه از خداوند متعال می خواهم که این محنت و رنج را مایه جلب رحمت و فضل خود قرار دهد و بر صبر و پایداری و مقاومت ملّت عزیزمان بیفزاید. از همه کسانی که می توانند به نحوی در سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند درخواست می کنم که به یاری آسیب دیدگان بشتابند.

والسلام علیکم و رحمه الله

سیّد علی خامنه ای

22 آبان 1396

سه روز عزای عمومی در کرمانشاه در پی زلزله شدید

برگرفته از شبکه خبر - ایلنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف