دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه پیام تسلیت رهبر انقلاب درپی زمین لرزه کرمانشاه
عزای عمومی ، تلفات زلزله
مقام معظم رهبری در پی زلزله غرب کشور پیام تسلیتی را صادر نمودند. همچنین استاندار کرمانشاه 3 روز عزای عمومی در این استان اعلام کرد.
تاریخ انتشار : 22 آبان 1396

عزای عمومی در کرمانشاه و پیام تسلیت رهبر انقلاب

استاندار کرمانشاه گفت:به دلیل تلفات زلزله 7.3 ریشتری ازگله کرمانشاه به مدت 3 روز عزای عمومی در استان کرمانشاه اعلام شد.

همچنین مدارس چهار شهرستان در استان کردستان روز دوشنبه 22 آبان تعطیل شد.طبق اعلام ستاد بحران کردستان مدارس در سنندج، سقز، مریوان و سروآباد تعطیل است.

در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت بار زمین لرزه در غرب کشور که به جان باختن و زخمی شدن جمعی از هم میهنان عزیز انجامید، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تسلیت به ملّت ایران، تأکید کردند:همه دستگاههای لشکری و کشوری با همه همت و امکانات به یاری آسیب دیدگان بشتابند.

پیام تسلیت رهبر انقلاب درپی زمین لرزه در غرب کشور؛

متن پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

رهبر معظم انقلاب

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی عزای عمومی حادثه کرمانشاه

بسم الله الرحمن الرحیم

با تأسف و اندوه فراوان خبر زمین لرزه در غرب کشور را که به جان باختن جمعی از هم میهنان عزیز و زخمی شدن جمعی بیشتر انجامیده و خسارات بسیاری پدید آورده است، دریافت کردم. وظیفه مسئولان آن است که در همین اولین ساعات با همه ی همّت و توان به یاری آسیب دیدگان به ویژه در زیر آوارماندگان بشتابند و با بهره گیری سریع از همه امکانات موجود، از افزایش تلفات جلوگیری کنند. ارتش و سپاه و بسیج، با نظم و سرعت به آواربرداری و انتقال مجروحان کمک کنند و دستگاه های دولتی چه نظامی و چه غیرنظامی همه توان خود را برای یاری آسیب دیده ها و خانواده های آنان به صحنه آورند. اینجانب از اعماق دل، این حادثه تلخ و مصیب بار را به ملّت ایران به خصوص به مردم عزیز استان کرمانشاه و به ویژه به خانواده های مصیبت زده تسلیت عرض می کنم و متضرعانه از خداوند متعال می خواهم که این محنت و رنج را مایه جلب رحمت و فضل خود قرار دهد و بر صبر و پایداری و مقاومت ملّت عزیزمان بیفزاید. از همه کسانی که می توانند به نحوی در سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند درخواست می کنم که به یاری آسیب دیدگان بشتابند.

والسلام علیکم و رحمه الله

سیّد علی خامنه ای

22 آبان 1396

سه روز عزای عمومی در کرمانشاه در پی زلزله شدید

پیام تسلیت رهبر انقلاب درپی زمین لرزه کرمانشاه
53
برگرفته از شبکه خبر - ایلنا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف