نمناک فرهنگ و هنرچهره ها عشق ایرانی دیا میرزا بازیگر هندی سلام بمبئی
دیا میرزا ، سلام یمبئی
دیا میرزا بازیگر هندی که در فیلم سلام بمبئی در کنار محمدرضا گلزار به ایفای نقش پرداخت از زمان اکران این فیلم و عشق ایرانی می گوید.
تاریخ انتشار : 4 مرداد 1395

صحبت های جدید دیا میرزا

دیا میرزا که در سلام بمبئی با محمدرضا گلزار و بنیامین هم بازی است گفت:«اولین فیلم بین المللی ایرانی ام ماه اکتبر نمایش عمومی داده می شود و من منتظر فرارسیدن نمایش عمومی هستم. سلام بمبئی تجربه خارق العاده ای بود با صنعتی همکاری کردم که عمیقا تحسین اش می کنم. در فیلم با بازیگری همکاری دارم که فوق ستاره در ایران است و عشقی که در این مسیر از ایران دریافت کردم واقعا و واقعا شگفت انگیز بود.»

حرف های جدید دیا میرزا

دیا نقش یک دانشجوی پزشکی را در سلام بمبئی ایفا می کند. فیلم به سه زبان هندی؛ فارسی و انگلیسی است. رضا گلزار اعلام کرده بود که برای بازی در فیلم هندی یاد می گیرد. دیا میرزا همراه همسرش ساهیل سانگها کمپانی بورن فری اینترتینمنت را مدیریت می کنند.امسال کمپانی دیا میرزا روی سه پروژه سینمایی دارد کار می کند. فصل اول مجموعه «گنگا» از دیا میرزا نیز از یکی از شبکه های تلویزیون پخش شده است. فصل دوم گنگا به زودی تولیدش آغاز می شود.

دیا میرزا -دیروز در رونمایی یک مجله سلامت اعلام کرد که سلام بمبئی اواسط ماه اکتبر به نمایش عمومی در می آید.

عشق ایرانی دیا میرزا بازیگر هندی سلام بمبئی

عشق ایرانی دیا میرزا بازیگر هندی سلام بمبئی
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 23
برگرفته از کافه سینما -/ر
این مطلب مفید بود ؟ 19 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف