نمناک سرگرمیدیدنی ها عشق بازی خواهر و برادر 42 روزه با میلیون ها لایک + تصاویر
خواهر ، عشق خواهر
غیر از مادر، یکی از عزیزترین موجوداتی که میتواند کنارت باشد خواهر است تصاویر دل گرم کننده زیر از نوزادی که نوزاد دیگر را آرام می کند میلیون ها لایک به خود اختصاص داد.

مهربانی خواهر کوچولو بیشترین لایک را گرفت

گاهی مهربانی ها و ابراز احساساتی را به چشم میبینیم که هیچ جمله و کلمه ای در ذهن آدمی نمی گنجد تا این احساس را توصیف کند مطمئنآ هیچ چیز مانند دیدن تصاویر کودکان برای مادرشان لذت بخش نیست حال این تصاویر از احساس و مهربانی نیز لبریز باشد احساسی که میلیون ها بار به اشتراک گذاشته شده است.

مادری که به نوزادانش افتخار می کند تصاویر کودکانش را به اشتراک گذاشت. این مادر مشاهده کرد که این نوزاد پسر درحال گریه کردن بود و خواهرش کنار او دراز کشیده است.

مادرشان هم کنار آن ها نبودو وقتی که صدای کودکش را می شنود به سراغ شان می آید و می بیند که خواهر نوزاد از پس این مشکل برآمده و انگشتش را در دهان برادرش کرده است.

این کودکان 6 هفته ای هستند و این تصاویر توسط دوربینی که برای مراقبت از کودکان بالای سرشان بود گرفته شده است. در این ویدئو مشخص است که کودک دخترکه خوابیده است با شنیدن صدای پسر، گونه اش را کمی بلند می کند و انگشتش را در دهان برادرش می کند تا او را ساکت کند.

این ویدئو میلیون ها بار توسط مردم دیده شد و با استقبال مردم مواجه شد.

عشق خواهر به برادر

عشق بازی خواهر و برادر 42 روزه با میلیون ها لایک + تصاویر

عشق بازی خواهر و برادر 42 روزه با میلیون ها لایک + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 47
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 43 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف