نمناک سرگرمیگوناگون عشق باورنکردنی زن به همسر نابینایش + تصاویر
عشق ، عشق ورزیدن به همسر
زن گوژپشت 76 سالۀ چینی با وجود ناتوانی در راه رفتن و با گذشت 55 سال از زندگیشان هنوز هم با نهایت امیدواری همسر نابینایش را با یک چوب دستی همراهی میکند عشق با ارزش این زن سوژۀ بسیاری از رسانه ها شده است.
بازدید : 29,566 نفر

در مورد عشق مطالب زیادی وجود دارد و یک مقولۀ بسیار پیچیده ای است زندگی بدون عشق مثل استفاده از تنفس مصنوعی است.عشق و علاقه ممکن است در هر برهه ای از زندگی پررنگ تر جلوه کند و حتی پیر و جوان نمی شناسد چراکه هستند کسانی با وجود گذشت چندین سال زندگی باز هم عشقی عمیق و پایدار در وجودشان نهفته است مانند پیر زن چینی که علیرغم ناتوانی در راه رفتن،همسر نابینایش را 30 سال هدایت کرد.

زوج عاشق

زن 76 ساله چینی همسر نابینایش را 30 سال هدایت کرد. این زن علیرغم ناتوانی در راه رفتن، همیشه امیدوار است و می گوید:وقتی با همسرم هستم احساس شادی می کنم و تا آخر عمر در کنار او خواهم ماند. این زن چینی می گوید:من چشم او هستم و او تمام چیزی است که من در این زندگی دارم.
 
55 سال از ازدواج این زوج چینی می گذرد؛ اما فرزندی ندارند و از سال 1985 تاکنون این زن هر آنچه در خیابان ها می بیند برای همسرش توصیف می کند.

زوج عاشق

زوج عاشق

عشق باورنکردنی زن به همسر نابینایش + تصاویر

عشق باورنکردنی زن به همسر نابینایش + تصاویر
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 418
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 403 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف