نمناک ورزشفوتبال عشق دختر شایسته سال 2015 به میثاق بهادران فوتبالیست ایرانی + تصاویر
میثاق بهادران ، فوتبالیست ایرانی
میثاق بهادران فوتبالیست ایرانی است که اخیرا به دلیل ابراز عشق دختر شایسته سال 2015 در راس خبرهای فیلیپین قرار گرفته است. دختر شایسته سال 2015 از میثاق خواسته که برایش گل بزند.
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1394

قصه عاشقانه دختر شایسته سال 2015 و میثاق بهادران فوتبالیست ایرانی

دختر شایسته 2015 دنیا عاشق بازیکن ملی پوش ایرانی شده است ! این خبر تیتر داغ رسانه های فیلیپین گردیده چرا که خانم پیا ورتزباخ دختر شایسته 2015 دنیا  اهل فیلیپین است. ابراز عشق جنجالی پیا ورتزباخ به فوتبالیست دو رگه ی ایرانی یعنی میثاق جنجالی شد بعد از این ابراز عشق جالب ، میثاق بهادران ، گلزن دورگه تیم ملی فیلیپین باز در راس اخبار این کشور قرار گرفته است.

قصه عاشقانه دختر شایسته سال 2015 و فوتبالیست ایرانی

بازیکن سال 2015 این کشور که برای تیم ملی فیلیپین و ' توماس داولی ' سرمربی آمریکایی شان خوش درخشیده و گل های زیادی در رقابت های انتخابی جام جهانی زده است، در این کشور یک ستاره است.

عشق دختر شایسته سال 2015 به میثاق بهادران فوتبالیست ایرانی

دختر شایسته سال 2015 عاشق میثاق بهادران

 پیا ورتزباخ دختر شایسته 2015 عاشق میثاق بهادران است

عکس دختر شایسته سال 2015

این دندانپزشک ایرانی- فیلیپینی که مادری فیلیپینی دارد و مدام در مسیر تهران به مانیل است، در تهران و در سنین جوانی فیلم بازی کرده و با سحر زکریا جلوی دوربین رفته است و بعد به همراه پدرش به فیلیپین برگشته تا آنجا درسش را ادامه دهد و پزشکی بخواند. او که فوتبال هم دوست داشته از طریق تیم دانشگاهش پیشرفت کرده و حالا با گل هایش در سن 28 سالگی، ستاره فوتبال فیلیپین شده است.

میثاق که هر بار به ایران می آید در تمرینات تیم های استقلال یا نفت تهران حاضر می شود تا آماده بماند، این روزها نه برای فوتبال که برای قصه ای عاشقانه در راس اخبار رسانه های فیلیپین قرار گرفته است. ' پیا ورتزباخ ' دختر دورگه آلمانی - فیلیپینی که در سال 2015 توانست در رقابتی نزدیک با رقبای آمریکایی و کلمبیایی اش، دختر شایسته سال جهان شود.

اینکه پیا عکسی از میثاق در اینستاگرامش منتشر کرده و از او خواسته برایش گل بزند و از رابطه صمیمی شان گفته، این دو را در صدر اخبار رسانه های این کشور قرار داده است. اینکه احتمالا قرار است بزودی اتفاقات جدیدی در زندگی شان بیفتد و به آمریکا بروند. البته میثاق فعلا سخت درگیر بازی های انتخابی جام جهانی با تیم کشورش است. آنها برای اولین صعود به مرحله نهایی و صعود به جام ملت های آسیا می جنگند. اتفاقی که رخدادی بزرگ در تاریخ ورزش شان می شود.

بهادران این روزها ستاره ای کلیدی برای فیلیپینی هاست و در تیم باشگاهی اش با امید نظری ، ملی پوش اسبق تیم کی روش (Carlos Queiroz) همبازی شده است.

دختر شایسته سال 2015 عاشق فوتبالیست ایرانی

دختر شایسته سال 2015 عاشق فوتبالیست ایرانی

میثاق بهادران ، دختر شایسته سال 2015 عاشق میثاق بهادران فوتبالیست ایرانی

عشق دختر شایسته سال 2015 به میثاق بهادران فوتبالیست ایرانی + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 90
برگرفته از سیمرغ -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 68 22
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف