نمناک سرگرمیدیدنی ها عشق سابق پرنس هری غمگین ترین میهمان عروسی مگان !
عشق پرنس هری ، مگان مارکل
در مراسم عروسی پرنس هری و مگان مارکل، عشق سابق پرنس هری هم در مجلس حضور داشت که تصویر چهره ی غمگین و ناراحت او شکار دوربین ها شد.

عشق سابق پرنس هری در مراسم عروسی 

دختری که قرار بود با پرنس هری ازدواج کند غمگین ترین میهمان مراسم عروسی مگان مارکل بود.

در میان میهمانان مراسم عروسی مگان مارکل و پرنس هری بودند افرادی که توجهات را بیشتر به خود جلب می کردند ، یکی از این میهمانان "چلسی" عشق سابق پرنس هری بود که تصویر ناراحت و غمگین او شکار دوربین ها شد.

عروسی پرنس هری

میهمان غمگین عروسی پرنس هری و مگان مارکل

عشق پرنس هری

عشق سابق پرنس هری در مراسم عروسی 

چلسی و پرنس هری پس از ازدواج ویلیام و کیت از یکدیگر جدا شدند ، او بعدا به روزنامه ی The Times گفت:"وقتی از او جدا شدم ضربه ی سنگینی را متحمل شدم، نمیتوانستم با مسئله کنار بیایم ؛ من جوان بودم و سعی میکردم که مثل یک انسان معمولی زندگی کنم " پرنس هری در دفاع از او به روزنامه ها گفت " میتوانم ببینم که چقدر ناراحت و غمگین است ...او برای من خاص است و بله ، او لحظات تلخی را تجربه کرده است.
شاهزاده هری فقط چند هفته پس از اتمام رابطه اش با کرسیدا بوناس ، آخر هفته را با چلسی دیوی میگذراند. برخلاف دیگران که معتقد بودند که فکر میکردند همه چیز یکبار برای همیشه تمام شد ، اما با وجود این جدایی، چلسی و هری همواره به یکدیگر نزدیک بوده اند. اما بعدها پرنس هری در تابستان سال 2016 مگان مارکل را ملاقات کرد و عاشق او شد.
 

عشق سابق پرنس هری به ضیافت شام دعوت نشد

چلسی عشق سابق پرنس هری به مهمانی شب منحصر به فرد او که شامل 200 نفر مهمان بود ، دعوت نشده بود. چلسی به همه گفته بود که به عروسی دعوت شده است و او یک لباس شب عالی خریده بود. او میخواست که فوق العاده بنظر برسد اما او گفت که به مهمانی شب دعوت نشده بود. او ناراحت شد، اما به او گفتیم که واقعا خوش شانس است که به مهمانی رسمی دعوت شده است.  

حدود 600 نفر مهمان برای مراسم آغازین در کلیسای سنت جورج دعوت شده بودند  فقط یک گروه بسیار کوچکتری در مهمانی شب حضور داشتند که که مهمان پرنس ولز بودند. در روزهای اخیر چلسی در تلاش برای ارتباط گرفتن با هری بود اما این روزها او خیلی دلش نمیخواهد که در رسانه ها ظاهر شود.

دو عشق قبلی پرنس هری به مراسم ازدواج شاهزاده بریتانیا و مگان مارکل دعوت شده بودند 

عشق پرنس هری

عشق های قبلی پرنس هری

یکی دیگر از دوست دختر های سابق پرنس هری ، کرسیدا بوناس بود ، او قرار است با ناتالی پینکام و الی گولدینگ در مراسم شرکت کند؛ با این حال هیچ یک از عشق های پیشین مگان مارکل به عروسی دعوت نشدند.

عشق سابق پرنس هری که بود + تصاویر

عشق سابق پرنس هری غمگین ترین میهمان عروسی مگان !
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 49
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 43 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف