عصبانیت رونالدو
در مسابقه بین تیم های رئال مادرید و دپورتیو کریسیانو رونالدو برای چندمین بار متوالی موفق به گلزنی نشد و در پی از دست دادن موقعیت های گلزنی واکنش های عصبی شدیدی را نشان می داد.

رئال موفق شد دپورتیوو را با دو گل در برنابئو شکست دهد. گل های رئال در این بازی را بنزما و ایسکو به ثمر رساندند و رونالدو با وجود ارائه یک بازی نسبتا خوب، پس از بازی با ختافه دیگر موفق به گلزنی برای رئال مادرید نشده است، در بازی مقابل دپورتیوو، چندین فرصت خوب گلزنی را از دست داد تا سریال گل نزدن های این فوق ستاره به 3 بازی متوالی برسد و لئو مسی فردا بار دیگر شانس نزدیک شدن به او در جدول گلزنان را داشته باشد. 

کریستیانو رونالدو
 
یک ضربه رونالدو در نیمه اول به تیر دروازه برخورد کرد. یک بار مقابل دروازه خالی نتوانست به موقع به توپ برسد و در ادامه، داور بازی یک خطای پنالتی مشکوک را روی او نگرفت تا بر شدت ناراحتی او افزوده شود. کریستیانو در دقیقه 22، بهترین فرصت برای گلزنی را روی پاس بنزما از دست داد. در یک صحنه که داور خطای بنزما را اعلام نکرد، واکنش عصبی ای که رونالدو از خود نشان داد در نوع خود جالب توجه بود. رونالدو در نیمه دوم و در دقیقه 87 می توانست نوار بدشانسی هایش را پاره کند اما ضربه چکشی او با اختلاف اندکی به بیرون رفت. 
 
کریستیانو رونالدو
 
کارلو انجلوتی سرمربی رئال مادرید در مورد ستاره پرتقالی تیم رئال مادرید گفت: تجزیه و تحلیل فنی او مثبت بود. او گلزنی نکرد اما خطرناک بود. یک شوت به تیر دروازه زد، یک پاس گل داد، و می توانست گلزنی هم بکند... او پاس ها را از دست نمی داد. عملکرد خوبی بود.
در ادامه خلاصه دیدار تیم های رئال مادرید و دیپورتیوو لاکرونیا را مشاهده می کنید.
 

عصبانیت رونالدو در بازی با دپورتیوو لاکرونیا + فیلم و تصاویر

3.860
این مطلب مفید بود ؟4515
برگرفته از ورزش3-/ف
وبگردی