نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون شگفت زدگی داوران از حرکات عجیب شرکت کننده عصر جدید
عصر جدید ، مرحله دوم عصر جدید
قسمت پنجم از مرحله دوم مسابقه عصر جدید شب گذشته با حرکات حیرت آور شرکت کننده جوان این مسابقه و خوانندگی پسر بختیاری و اجراهایی بی نظیر برگزار شد.
تاریخ انتشار : 12 خرداد 1398

در قسمت پنجم از مرحله دوم عصر جدید چه گذشت

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی روز گذشته 11 خردادماه 98 حوالی ساعت 18 روی آنتن شبکه سه سیما رفت. این برنامه که پنجمین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید بود طبق روال گذشته با حضور 4 شرکت کننده و اجراهایی متفاوت برگزار شد.

چهار شرکت کننده این شب از مسابقه عصر جدید با اجراهایی متنوع روی صحنه آمدند و پس از اجرا منتظر رای داوران برای انتخاب دو نفر برای صعود به مرحله بعدی یعنی انتخاب با رای مردم ماندند.

اجراهای متنوع شرکت کننده های مسابقه عصر جدید

اولین اجرا از شب پنجم مرحله دوم مسابقه عصر جدید متعلق به آرمان امیدی پسر نوجوان بختیاری بود که آوازخوانی لری او بسیار مورد توجه قرار گرفت و با چهار رای مثبت داوران به مرحله انتخاب نهایی صعود کرد.

آرمان امیدی

اجرای آرمان امیدی در برنامه شب گذشته عصر جدید

احسان موسوی دومین شرکت کننده پنجمین قسمت از مرحله دوم مسابقه عصر جدید بود که با حرکات نمایشی با توپ توانست نظرات بسیاری از تماشاگران داخل استودیوی عصر جدید را جلب کند و در نهایت چهار رای مثبت از داوران دریافت کرد.

احسان موسوی

حرکات نمایشی احسان موسوی با توپ در عصر جدید

اجرای تلفیقی درسا بادامیان و نیوشا ارزنده که در فصل مقدماتی از رویا نونهالی اعتبارنامه طلایی گرفتند سومین اجرای پنجمین قسمت از مسابقه عصر جدید بود که با اجرا و نقالی توانستند سه رای مثبت از داوران بگیرند و این اجرا نظر مثبت امین حیایی را دربر نداشت.

نقالی در عصر جدید

نقالی بی نظیر شرکت کننده عصر جدید

آخرین اجرای قسمت پنجم از مرحله دوم مسابقه عصر جدید یکی از پرهیجان ترین اجراها بود که محمد زارع با مهارتی تمام آن را به نمایش گذاشت و با چهار رای مثبت داوران و تشویق بی امان تماشاگران روبرو شد.

محمد زارع

اجرای بی نظیر محمد زارع در مسابقه عصر جدید

در بخش پایانی برنامه از میان چهار شرکت کننده راه یافته به مرحله فینال محمد زارع و آرمان امیدی با رای داوران راهی مرحله انتخاب مردمی شدند.

عصر جدید

محمد زارع و آرمان امیدی دو شرکت کننده راه یافته مرحله بعدی عصر جدید

از دار زدن شرکت کننده جوان عصر جدید تا خوانندگی پسر بختیاری!

شگفت زدگی داوران از حرکات عجیب شرکت کننده عصر جدید
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 25
منبع : صفحه برنامه عصر جدید / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 18 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف