نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون حمله قلبی شرکت کننده عصر جدید ! + عکس
عصر جدید ، هادی مرتضی زاده
هادی مرتضی زاده شرکت کننده برنامه عصر جدید در مرحله دوم عصر جدید غایب بود که با تعجب داوران و احسان علیخانی همراه شد. اما دلیل اصلی غیبت وی چه بود؟
تاریخ انتشار : 4 تیر 1398

چرا هادی مرتضی زاده روی صحنه عصر جدید حاضر نشد

دوازدهمین قسمت از مرحله دوم برنامه عصر جدید شب گذشته روی آنتن شبکه سه سیما رفت. این برنامه برخلاف روال همیشگی که با حضور چهار شرکت کننده روی آنتن میرفت با غیبت بدون اطلاع یکی از شرکت کننده ها مواجه شد و شرایط دیگری را در برنامه رقم زد.

هادی مرتضی زاده شرکت کننده غایب برنامه شب گذشته عصر جدید بود که عدم حضور ناگهانی و بدون اطلاعش با حواشی زیادی روبرو شد و اظهارنظرهای متفاوت داوران عصر جدید و احسان علیخانی را در برداشت.

احسان علیخانی که از غیبت ناگهانی هادی مرتضی زاده در برنامه عصر جدید حسابی شاکی بود اظهارنظرهای متفاوتی را درباره او مطرح کرد و همین ماجرا و اعتراض های مردم باعث شد تا این شرکت کننده عصر جدید درباره علت اصلی عدم حضور در این مسابقه توضیح دهد.

نظر داوران درباره غیبت هادی مرتضی زاده در عصر جدید

در ابتدای برنامه شب گذشته عصر جدید احسان علیخانی از غیبت یکی از شرکت کننده های این برنامه خبر داد و از اینکه شب قبل از ضبط تا ساعت دو در استودیو بوده و الان هیچ اطلاعی از او نیست ابراز ناراحتی کرد و از داوران این برنامه درباره این اتفاق نظرخواهی کرد.

هادی مرتضی زاده

هادی مرتضی زاده شرکت کننده غایب برنامه عصر جدید

احسان علیخانی در ادامه صحبت هایش درباره غیبت هادی گفت:اگرچه بخاطر اجرای قبلی هادی خیلی به او اعتمادی نبود و مربی های ما چیز جدیدی از هادی ندیدند اما اگر مبنا را بر صحت حرف هادی بگذاریم که طبق گفته خودش کسالت داشت باز هم به نظرم هادی باید با ارسال یک ویدئو از مردم و عصر جدیدی ها عذرخواهی میکرد .

رویا نونهالی درباره این عدم حضور هادی گفت:بسیار دلم میخواست که ایشون تشریف میاوردن روی صحنه و من از بازی حیرت انگیز ایشون حیرت زده میشدم ، ما فرض را بر این میگیریم که کسالت داشته و آیا این امکان برای اجرای مجدد هادی در برنامه دیگری وجود ندارد که با پاسخ منفی احسان علیخانی روبرو شد و در نهایت از هادی خواست که ویدئویی از خودش منتشر کند و درباره علت اصلی این غیبت توضیح دهد و دکتر حسینی هم از تعهد اخلاقی که باید داشته باشیم گفت و به نظرش باید هادی با وجود هر شرایطی به برنامه می آمد و اعلام میکرد که نمیتواند اجرایش را انجام بدهد.

داوران عصر جدید

آریا عظیمی نژاد و دکتر حسینی داوران برنامه عصر جدید

خانم نونهالی در ادامه این صحبت ها باز هم تاکید کرد که چرا وقتی گفته مریضم باید باور نکنیم و آریا عظیمی نژاد هم درباره این ماجرا به ظرفیت هادی اشاره کرد و گفت :من فکر میکنم ظرفیتش همان قدر بود.

د رپایان دکتر حسینی حرف هادی را قبول کرد و اصل ماجرا را بر صداقت او گذاشت و در نهایت به اینکه باید هادی یک ویدئو ارسال میکرد اکتفا کرد اما امین حیایی این ماجرا را یک داستان فرض کرد.

علت اصلی غیبت هادی مرتضی زاده در عصر جدید از زبان خودش

بعد از برنامه شب گذشته عصر جدید و موج انتقادهایی که به سمت هادی مرتضی زاده روانه شد این بازیگر جوان با انتشار استوری هایی در اینستاگرام علت اصلی غیبت در برنامه عصر جدید راحمله قلبی عنوان کرد.

استوری بازیگر عصر جدید

توضیح بازیگر عصر جدید درباره علت انصراف از این برنامه

دلیل انصراف هادی مرتضی زاده از مرحله دوم برنامه عصر جدید چه بود؟!

حمله قلبی شرکت کننده عصر جدید ! + عکس
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 102
منبع : صفحه هادی مرتضی زاده / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 76 26
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف